Kamil Lhoták a další

  • Kamil Lhoták a další

    Dívčí válka

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    litografie, 1979, 29,5 x 81 cm, sign. v dolní části zmíněnými autory, pasparta, č. 133/190, společná litografie těchto autorů: Adolf Born, Cyril Bouda, Jiří Bouda, Oldřich Jelínek, Kamil Lhoták, Květa Pacovská, Pavel Roučka, Ctirad Stehlík, Tomáš Svoboda, Jiří Šalamoun, Eva Natus Šalamounová, Karel …

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

    Odhadní cena: 20 000 - 25 000 Kč CZK

  • Kamil Lhoták a další

    Hanácká lidová

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    litografie, 53 x 42,5 cm, sign. v dolní části zmíněnými protagonisty, č. 136/140, společná litografie jedenácti autorů: Adolf Born, Oldřich Jelínek, Kamil Lhoták, Cyril Bouda, Jiří Bouda, Tomáš Bím, Karel Toman, Ctirad Stehlík, Jaroslava Pešicová, Pavel Roučka a kamenotiskař Tomáš Svoboda, text: Kde…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

  • Kamil Lhoták a další

    Hanácká lidová

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    litografie, 53 x 43 cm, sign. v dolní části zmíněnými protagonisty, pasparta, č. 100/140, společná litografie jedenácti autorů: Adolf Born, Václav Jelínek, Kamil Lhoták, Cyril Bouda, Jiří Bouda, Tomáš Bím, Karel Toman, Ctirad Stehlík, Jaroslava Pešicová, Pavel Roučka a kamenotiskař Tomáš Svoboda, t…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Odhadní cena: 30 000 - 40 000 Kč CZK