V. Párák
Žně
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:03
olej, plátno, 68 x 93 cm, sing. PD V. Párák, rám
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
Žně