V. Párák
Žně
No.: 58Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:03
olej, plátno, 68 x 93 cm, sing. PD V. Párák, rám
Current price: 2.100 CZK (88 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Žně