Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Ex libris František Nový

    Položka č.: 241067

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:06

    litografie, 9,4 x 5,2 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Ex libris Johan Souverein

    Položka č.: 241068

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:05

    litografie, 9 x 5,5 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    PF 1940

    Položka č.: 241070

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:03

    lept, 1939, 7,6 x 7 cm, sign. LN C. Bouda, na papíře mimo tisk malá skvrnka, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Litografická dílna ( PF Josef Hrachovec)

    Položka č.: 240704

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 20:56

    litografie, 10,5 x 16 cm, sign. PD CBouda, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 240855

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:01

    lept, 1951, 12,7 x 7,2 cm, sign. PD C. Bouda, pamětní list slavnostní schůze Spolku českých bibliofilů na počest padesátkých narozenin malíře a graficka Cyrila Boudy, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s jahodama a holí na zřícenině

    Položka č.: 226144

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2019 16:13

    dřevoryt, 24,2 x 16,2 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Nákladní lodě na řece

    Položka č.: 181401

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 11. 2019 14:46

    suchá jehla, 25 x 31,5 cm, sign. PD C. Bouda, při okraji lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Cyril Bouda

    Svatební hostina

    Položka č.: 235407

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 19:46

    kamenorytina, 1946, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, nalepeno na černém papíru, zezadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Trafikantka

    Položka č.: 239250

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 11. 2019 18:38

    litografie, 1959, 17,5 x 11,2 cm, sign. PD C Bouda, PF 1960, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 720 CZK (29 €)

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 234961

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2019 14:16

    litografie, 10,7 x 16,4 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1977 Cyril Bouda

    Položka č.: 226149

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 14:36

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 226141

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 14:32

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Rodiče

    Položka č.: 218070

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2019 14:29

    mědirytina, 38,8 x 30 cm, sign. PD Cyril Bouda, při okrajích lehce pokrčený papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Zamyšlený muž

    Položka č.: 206644

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:12

    kamenorytina, 22,8 x 17,5 cm, monog. PD CB, přeložený horní okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    Láhev

    Položka č.: 226150

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2019 15:29

    litografie, 12,4 x 18,7 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Cyril Bouda

    Cesta k domovu

    Položka č.: 226146

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2019 15:25

    kamenorytina, 26 x 19 cm, sign. PD C Bouda, LD značeno na kameni CB, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Matěj

    Položka č.: 200810

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 08. 2019 14:07

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Tisk (Ex Libris Cyril Bouda)

    Položka č.: 228878

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 20:54

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Žena v lenošce

    Položka č.: 206306

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:02

    litografie, 1969, 12,3 x 8 cm, sign. PD C. Bouda, v dolní části slepotiskové razítko Lyra pragensis, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Milenci (Ex libris DAna Siblíková)

    Položka č.: 217644

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 19:48

    litografie, 9,4 x 6,2 cm, sign. PD C. Bouda, zažloutlý papír, ohnutý levý horní roh , antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    Pražský motiv (Ex libris F. Kozák)

    Položka č.: 227032

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 20:56

    lept, 7,5 x 5 cm, značeno v desce LV CB, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Noty

    Položka č.: 218798

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 13:15

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Cyril Bouda

    Panáček (Ex libris Cyril Bouda)

    Položka č.: 231601

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 03. 2019 18:41

    dřevoryt, 8,2 x 6,2 cm, sign. DU C Bouda, rám, vydáno na pozvánce k Ex libris Cyrila Boudy, 1966, soupis č. 1281, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Cyril Bouda

    Stojící voják

    Položka č.: 221857

    Vyvolávací cena: 390 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2019 13:35

    litografie, 18 x 11 cm, sign. PD CBouda, rám, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 390 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 230345

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2019 16:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Olomouc

    Položka č.: 230227

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 19:12

    kamenorytina, 32,1 x 42,6 cm, PD značeno na kameni C. Bouda, lehce zažloutlý, pokrčený, při okrajích potrhaný papír, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Cyril Bouda

    V divadle

    Položka č.: 226761

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2019 00:00

    litografie, 15 x 9 cm, sign. PD C Bouda, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Svlékající se ženy

    Položka č.: 217982

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 13:20

    dřevoryt, 16 x 9,5 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Bezhlavé strašidlo

    Položka č.: 122394

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 14:40

    linoryt, 19 x 12,5 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Ilustrace ke knize A. Sova: Pankrác Budecius, kantor I.

    Položka č.: 169159

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2016 21:53

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,7 x 12 cm, sign. PD C Bouda, opus 1098, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu