Karel Kupka
(1905-1971)
Lomnický štít
Položka č.: 174Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:53
olej, plátno, 48 x 68,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, platno lehce protrženo, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
Karel Kupka
(1905-1971)
Zoraná pole
Položka č.: 261Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, dřevěná deska, 19,5 x 24,5 cm, sign. LD Karel Kupka, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu