Ivan Bukovský

  • Ivan Bukovský

    Postava II.

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00

    olej, papír, 2020, 42 x 29,5 cm, sign. PD Bukovský 2020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen tvůrčí skupiny Lipany, SČVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Ivan Bukovský

    Postava

    Položka č.: 216

    tempera, olej, papír, 2020, 42 x 29,5 cm, sign. PD Bukovský 2020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen tvůrčí skupiny Lipany, SČVU a SVU Mánes