Ivan Ouhel

  • Ivan Ouhel

    V odrazu hladiny

    Položka č.: 1180

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:43

    kolorovaný dřevorez, 2007, 18,5 x 18 cm, sign. PD Ivan Ouhel 07, č. 37/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 1073

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 15:54

    litografie, 2009, 28,5 x 43,5 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 43/100, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Ivan Ouhel

    Objekt

    Položka č.: 1072

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 15:53

    litografie, 2009, 43,5 x 28 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 5/100, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 55

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    tempera, běloba, papír, 2008, 16 x 20 cm, sign. LD Ivan Ouhel, PF 2009, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ivan Ouhel

    Jarní krajina

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2018 15:00

    olej, plátno, 2011, 30 x 40 cm, sign. LD I. Ouhel 11, rám, vzadu popsáno Ivan Ouhel 2011, pozitivně laděná práce významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjí odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Ouhel dvakrát reprezentoval české umění na Bená…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:00

    olej, plátno, 2011, 20 x 30 cm, sign. LD I.Ouhel 11, rám, pozitivně laděná práce významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjí odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Ouhel dvakrát reprezentoval české umění na Benátském bienále a proslavil se půs…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    olej, sololit, 2005, 25 x 20 cm, sign. PD I. Ouhel 2005, rám, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Ivan Ouhel

    Pohyby

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    tempera, papír, 29,5 x 41,5 cm, rám, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 234535

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:32

    litografie, 2009, 43 x 28,5 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, rám, č. 19/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Ivan Ouhel

    Objekt

    Položka č.: 230661

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:17

    litografie, 2009, 56 x 40,3 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 10/80, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu