Ivan Ouhel

  • Ivan Ouhel

    Protinožci

    Položka č.: 265

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2020 15:00

    tuš, akvarel, papír, 1972, 41,8 x 27,3 cm, sign. DU I. Ouhel 72, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ivan Ouhel

    Bariéra

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 79.000 CZK (3.160 €)

    olej, plátno, 1990, 105 x 105 cm, sign. DU I. Ouhel 90, olištováno, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším námětem je pro něj kraji…

    Aktuální cena: 79.000 CZK (3.160 €)

  • Ivan Ouhel

    Předjaří

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 15:00

    olej, plátno, 2011, 30 x 30 cm, sign. DU I. Ouhel 11, rám, pozitivně laděná práce významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjí odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Ouhel dvakrát reprezentoval české umění na Benátském bienále a proslavil se pů…

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    akvarel, papír, 11,5 x 16,5 cm, klip rám, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 141

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    olej, dřevěná deska, 1984, 27,5 x 20,8 cm, sign. PD Ouhel, rám, vzadu signováno Ivan Ouhel 1984, pozitivně laděná práce významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjí odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Ouhel dvakrát reprezentoval české umění …

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Ivan Ouhel

    V odrazu hladiny

    Položka č.: 1180

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:43

    kolorovaný dřevorez, 2007, 18,5 x 18 cm, sign. PD Ivan Ouhel 07, č. 37/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ivan Ouhel

    Bez názvu II.

    Položka č.: 244809

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2020 15:54

    litografie, 2009, 45 x 30 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, 72/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 244808

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2020 15:53

    litografie, 2009, 29 x 43 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, 33/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

  • Ivan Ouhel

    PF 2005

    Položka č.: 244582

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2020 15:27

    akvarel, ruční papír, 12 x 21,5 cm, autorské přání s podpisem, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Ivan Ouhel

    Jarní krajina

    Položka č.: 241222

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:53

    tempera, papír, 1991, 20 x 15 cm, sign. PD I. Ouhel 91, rám, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)