Vladimír Pechar

  • Vladimír Pechar

    Antonio

    Položka č.: 228426

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2019 21:50

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 14/17, vzadu značeno autorským razítkem, popsáno autorem, použito jako PF, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Mario de Filippis

    Položka č.: 229939

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 21:30

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 28, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Milada Pecharová

    Položka č.: 229936

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 21:28

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 45, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Antonio

    Položka č.: 229935

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 21:26

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 11/17, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vladimír Pechar

    Kateřina

    Položka č.: 228776

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 21:02

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru lehce ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Porcie

    Položka č.: 228775

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 21:00

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru lehce ohnutý a papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Květa Veselá

    Položka č.: 228447

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:20

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 52, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Drahomíra

    Položka č.: 223996

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:06

    lept, 1989, 16 x 9,8 cm, sign. PD VPechar 89, pasparta, č. 9/16, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Lear

    Položka č.: 228428

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:46

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Kordelie

    Položka č.: 228427

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:44

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Král Lear

    Položka č.: 228423

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:38

    dřevoryt, 2001, 17,4 x 11,3 cm, sign. LD V. Pechar 01, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Kněžna Jitka, manželka Břetislava I.

    Položka č.: 228778

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:56

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Lear

    Položka č.: 228777

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:54

    dřevoryt, 1986, 24,8 x 19,8 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, papír při horním i dolním okraji pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Pechar

    Hamlet

    Položka č.: 228422

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:28

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, pravý horní roh papíru nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Shylock

    Položka č.: 228421

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:26

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, pravý horní roh papíru ohnutý a lehce natržený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Kordelie

    Položka č.: 228420

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:24

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, pravý horní roh papíru pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Lady Macbeth

    Položka č.: 228419

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:22

    dřevoryt, 1986, 25 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Petruccio

    Položka č.: 228418

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:20

    dřevoryt, 1986, 25 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru lehce ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris MP

    Položka č.: 229934

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 23:26

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 11/15, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Vladimír Pechar

    Hlava muže

    Položka č.: 228477

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 23:02

    tisková matrice, 1993, 10 x 10 cm, sign. PD, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Václav Veselý

    Položka č.: 228451

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 22:54

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 38, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Milada Pecharová

    Položka č.: 228446

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 22:12

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 48, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Milada Pecharová

    Položka č.: 228445

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 22:10

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 44, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)