Vladimír Pechar

  • Vladimír Pechar

    Muž s vousy (PF 1992)

    No.: 6

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 10:12

    dřevoryt, 1991, 10,5 x 15,9 cm, sign. PD V. Pechar, uprosřed papír přeložen (mimo tisk), nepatrně pokrčen, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Václav Veselý

    No.: 228450

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 23:08

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 39, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Vladimír Pechar

    Stařenka (Ex libris Květa Veselá)

    No.: 240726

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 21:48

    dřevoryt, 7,9 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Starší žena (Ex libris Mario De Filipps)

    No.: 240725

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 21:46

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Dívka D (Ex libris dr. M. Procházka)

    No.: 238985

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 21:12

    dřevoryt, 1989, 7,5 x 6 cm, sign. PD V. Pechar 89, zezadu na papíru autorské razítko, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Dívka K ( Ex libris dr. M. Procházka)

    No.: 238984

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 21:10

    dřevoryt, 1989, 8 x 6 cm, sign. PD V. Pechar 89, zezadu na papíru autorské razítko, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Dívka J (Ex libris M. Procházka)

    No.: 238983

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 21:08

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Starý muž L (Ex libris M. Procházka)

    No.: 238982

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 21:06

    dřevoryt, 1989, 8 x 6 cm, sign. PD V. Pechar 89, zezadu na papíru autorské razítko, ohnutý levý horní roh papíru, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris MP

    No.: 229933

    Auction price: 80 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 02. 2020 21:18

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 12/15, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 80 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids