Karel Demel

  • Karel Demel

    U TV

    Položka č.: 1073

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:59

    akvatinta, 1999, 9,9 x 10,3 cm, sign. PD KDemel 99, č. 21/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Demel

    Anděl

    Položka č.: 1072

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:58

    lept, 2002, 7,3 x 9,4 cm, sign. PD KDemel 02, č. 108/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Demel

    Monstrance

    Položka č.: 727

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 09:12

    lept, 2005, 29,8 x 19,5 cm, sign. PD KarelDemel 05, č. 33/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Karel Demel

    Koncert

    Položka č.: 726

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 09:11

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Karel Demel

    Laně

    Položka č.: 725

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 09:10

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Demel

    Námluvy

    Položka č.: 555

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

  • Karel Demel

    Cesty II.

    Položka č.: 554

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    lept, 2001, 33 x 50 cm, sign. PD Karel Demel 2001, č. 42/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Karel Demel

    Energie stromu

    Položka č.: 952

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:52

    lept, 1998, 18 x 14 cm, sign. PD KDemel, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Demel

    Mužská tvář

    Položka č.: 1546

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 20:33

    lept, 2000, 5,3 x 3,5 cm, sign. DU Demel 2000, č. 86/90, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Karel Demel

    Zápisník zmizelého

    Položka č.: 395

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, tři sign. komb. techniky K. Demel, tisk P. Dřímal, úprava B. Berka, vyd. Pražské jaro, Praha 1988, ex. 89/200, na ručním papíře z Velkých Losin, 46 s., kožená vazba, zlatá ořízka, kolibří vydání, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, č…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Karel Demel

    Nespavost

    Položka č.: 895

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 15:38

    suchá jehla, 48,8 x 63,2 cm, při pravém okraji mimo tisk zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Demel

    Houpy I. a II., soubor 2 grafických listů

    Položka č.: 894

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 15:37

    2 x akvatinta, oba 20,4 x 14,4 cm, oba sign. PD KDemel , vloženo v papírových deskách , oba č. 8/100, vyšlo v edici Duo - Soubor č. XXIX. 2010, vydal G. Slanicay a Z. Šíma, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Demel

    Pro Gust. Mahlera IV.

    Položka č.: 448

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 2010, 31 x 40 cm, sign. PD Karel Demel 2010, rám, č. 31/130, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Demel

    Neopouštěj mne

    Položka č.: 446

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    suchá jehla, 48,7 x 63 cm, sign. PD Karel Demel, č. 130/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Demel

    Salome

    Položka č.: 293

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 10x sign. kombinovaná technika K. Demel, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1992, ex. 88/100, Edice Biblos, sv. 30, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Karel Demel

    Hector Berlioz: Fantastická symfonie / La symphonie fantastique

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    bibliofilie, 7x barevná kombinovaná technika (vše signováno) K. Demel, vyd. Kniha, grafika, bibliofilie, 2007-2008, ex. 97/100, plzeňský papír Excudit, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Karel Demel

    Sbohem, 20. století

    Položka č.: 999

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2018 23:00

    Bibliofilie, 1x sign. lept K. Demel (58/100), text J. Koubkové u příležitosti vstupu do nového tisíciletí, vyd. Zd. Šíma a P. Mach, 2000, ex. 58/100, 1x dvojlist a 1x grafický list, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Demel

    Zhang Tongqing

    Položka č.: 940

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 03:41

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Karel Demel

    Z českých luhů a hájů

    Položka č.: 890

    Vyvolávací cena: 890 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 03:14

    lept, mezzotinta, 1984, 21,5 x 20 cm, sign. PD KDemel 84, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 890 CZK (36 €)

  • Karel Demel

    Vltava

    Položka č.: 889

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 03:13

    Aktuální cena: 890 CZK (36 €)

  • Karel Demel

    Šárka

    Položka č.: 888

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 03:12

    Aktuální cena: 890 CZK (36 €)

  • Karel Demel

    Hudební společnost

    Položka č.: 860

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 02:44

    suchá jehla, 1979, 40 x 39 cm, sign. PD Karel Demel 79, č. 104/125, lehce zažloutlý papír, dole pokrčený, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Karel Demel

    Hudebník

    Položka č.: 366

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    suchá jehla, 2011, 13,5 x 10 cm, sign. PD Karel Demel 2011, rám, č. 128/200, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Karel Demel

    Kam?

    Položka č.: 296

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 14:55

    lept, 1992, 53 x 67 cm, sign. PD, rám, č. 16/130, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Karel Demel

    Bázlivec

    Položka č.: 540

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2017 17:59

    lept, 31,5 x 49 cm, sign. PD Karel Demel, rám, autorský tisk, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Karel Demel

    Dvojice

    Položka č.: 539

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2017 17:58

    lept, 32 x 49 cm, sign. PD Karel Demel, rám, autorský tisk, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Demel

    Před televizí

    Položka č.: 538

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2017 17:57

    lept, 31,5 x 48,5 cm, sign. PD Karel Demel, rám, autorský tisk, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Karel Demel

    V pohybu

    Položka č.: 537

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2017 17:56

    lept, 31 x 48 cm, sign. PD Karel Demel , rám, autorský tisk, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Demel

    Dýchání

    Položka č.: 532

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2017 17:51

    lept, 1994, 49 x 32,5 cm, sign. PD Karel Demel 94, rám, č. 48/120, na rámu drobné oděrky, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Demel

    Ostrov

    Položka č.: 522

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2017 17:41

    lept, 1989, 31,5 x 49 cm, sign. PD Karel Demel 89, rám, č. 96/130, lehce zvněný papír, na rámu drobné oděrky, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar