Vladimír Suchánek

(1933)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    EXL VS

    Položka č.: 1192

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:52

    litografie, 12,2 x 10 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 28/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Dívka s křídlem

    Položka č.: 987

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 14:27

    litografie, 15,3 x 15,7 cm, sign. DU VladSuchánek, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Zmatek v hlavě (PF 1995)

    Položka č.: 1482

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:29

    litografie, 1994, 9,7 x 7 cm, sign. DU VladSuchánek, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 210 CZK (9 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Hlava v dlaních (PF 1992)

    Položka č.: 1481

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:28

    litografie, 1991, 7 x 14,4 cm, sign. DU VladSuchánek, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Gayus Valerius Catullus - Miluji - proklínám!

    Položka č.: 337

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:06

    bibliofilie, 30,5 x 21 cm, 5x barevná, sign. litografie, vyd. Lyra Pragensis, Praha, 1992, sv. 52. bibl. edice Polyhymnia,ex. 171/200, brož v obálce, 55s., výborný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČU…

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Karel Šiktanc: Hodinový cimbál

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 2x sign. barevná litografie V. Suchánek, vyd. Martin Dyrynk, ed. Slza, sv. 26, ex. 225/300 s podpisem autora i vydavatele v tiráži, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a…

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Rozhraní

    Položka č.: 959

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:42

    litografie, 1988, 43 x 56,5 cm, sign. DU Vlad. Suchánek, 97/100, na zadní straně popsáno autorem, mírně zažloutlý a v horní části mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen…

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Černé ovce rodiny

    Položka č.: 957

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:40

    litografie, 43 x 32,3 cm, sign. DU Vladimír Suchánek, č. 64/70, LD připsáno autorem: Pepíkovi H. přátelsky / Kozel 1981, levý dolní roh nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen …

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Leda s labutí

    Položka č.: 499

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 1990, 40 x 32 cm, sign. DU Vlad. Suchánek, 75/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Pierot a dáma v klobouku

    Položka č.: 502

    litografie, 20,6 x 15 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 9/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Maska

    Položka č.: 500

    litografie, 41 x 32,5 cm, sign. DU Vlad. Suchánek, 92/100, na zadní straně popsáno autorem, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v …

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Mlok

    Položka č.: 800

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:02

    litografie, 21,4 x 15,6 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 28/100, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Zjevení svatého Jana

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 10x sign. litografie V. Suchánek, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, ex. 6/100, Edice Biblos, sv. 2, volné listy v obálce a v pův. celokožené vazbě, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a p…

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Miloň Čepelka: Živly

    Položka č.: 185

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    bibliofilie, 4x sign. litografie a podpis s věnováním Josefu Hrubému na patitulu V. Suchánek, vyd. Edice Mare Liberum, 1995, autorský tisk, celkem 120 výtisků, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského…

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    litografie

    Položka č.: 274

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2020 20:02

    katalog, 21,5 x 15 cm, podpis výtvarníka na titl. straně, Galerie mladých Mánes, 1969, Praha, sešit bez obálky, opotřebený stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Scienc…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Dívka s křídlem

    Položka č.: 992

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:58

    litografie, 13,3 x 11 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 93/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Zasněná

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:00

    litografie, 1992, 69,5 x 54 cm, sign. PD VladSuchánek, 57/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Pierot

    Položka č.: 568

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    litografie, 24,3 x 16,9 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 68/140, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Postavy

    Položka č.: 567

    litografie, 24,9 x 17,2 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 89/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Ofélie

    Položka č.: 566

    litografie, 25,5 x 17,2 cm, sign. LD VladSuchánek, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Poselství

    Položka č.: 330

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2017 14:38

    litografie, 73 x 55,5 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, č. 77/100, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Poselství

    Položka č.: 329

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2017 14:34

    litografie, 68 x 52,5 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, č. 25/100, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Zvěstování

    Položka č.: 331

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2017 14:30

    litografie, 31,5 x 21,5 cm, sign. PD VladSuchánek, rám, č. 79/100, na rámu drobné oděrky, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Žárlivý pierot

    Položka č.: 362

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 22:43

    litografie, 1993, 25 x 16,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 111/150, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Stůl

    Položka č.: 241745

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:35

    litografie, 29,5 x 24,5 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, autorský zkušební tisk č. 5, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of…

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Nokturno

    Položka č.: 241282

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:53

    litografie, 17,1 x 26,2 cm, sign. DU VladSuchánek, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Upoutaný Prometheus

    Položka č.: 230172

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:50

    litografie, 48,2 x 38 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, 124/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Figurální kompozice

    Položka č.: 239305

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 23:17

    litografie, 1997, 29,6 x 20,2 cm, sign. DU Vladimír Suchánek, e. a. , PD Josefu Hrubému 1997!, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Modlitba

    Položka č.: 239793

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 13:06

    litografie, 24,3 x 17 cm, sign. DU vladSuchánek, autorský tisk, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Oficír

    Položka č.: 208002

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 08. 2019 14:47

    litografie, 1981, 22 x 15 cm, sign. DU Vlad. Suchánek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)