Rudolf Kremlička

(1886-1932)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Toaleta

    Položka č.: 235314

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:34

    litografie, 16,5 x 12,5 cm, sign. PD RKremlička, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Dřímající děvče

    Položka č.: 236711

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:35

    litografie, 1921, 16,8 x 13 cm, sign. PD R. Kremlička, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Toaleta

    Položka č.: 235893

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2019 18:00

    litografie, 1925, 19,5 x 11 cm, sign. PD R. Kremlička 1925, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Odhadní cena: 4 000 - 5 000 Kč CZK