Igor Grimmich

(1979)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Konec světa III

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 21.500 CZK (860 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 15:00

    Aktuální cena: 21.500 CZK (860 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Město snů II

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 15:00

    akryl, plátno, 2017, 70,5 x 50 cm, sign. PD Grimmich 17, obrazy Igora Grimmicha svojí barevností posouvají zobrazenou realitu na hranici imaginace. Absolvent Rittsteinova atelieru je ve svém výrazu snadno rozpoznatelný. Snová rovina jeho obrazů se někdy stupňuje až do atmosféry apokalypsy, která je …

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Test II

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    kombinovaná technika, sololit, 2015, 30 x 65 cm, sign. PD Grimmich 15, obrazy Igora Grimmicha svojí barevností posouvají zobrazenou realitu na hranici imaginace. Absolvent Rittsteinova atelieru je ve svém výrazu snadno rozpoznatelný. Snová rovina jeho obrazů se někdy stupňuje až do atmosféry apokaly…

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Odjezd

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 21:35

    olej, plátno, 50 x 50 cm, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Nový den

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 21:20

    litografie, 2011, 50 x 70 cm, sign. PD Igor Grimmich 12, č. 135/150, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Láďa

    Položka č.: 239326

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 12. 2019 10:19

    akryl, plátno, 2018, 20 x 20 cm, sign. PD Grimmich 18, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Poslední hlava

    Položka č.: 217324

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 18:26

    litografie, 2012, 52,5 x 34 cm, sign. PD Igor Grimmich 12, č. 47/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Poslední hlava

    Položka č.: 215683

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 19:09

    litografie, 2012, 52,5 x 34 cm, sign. PD Igor Grimmich 12, č. 72/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu