Jan Bauch

(1898-1995)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Lumír Čivrný: Sonety paní

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 7x litografie v textu 1x na obálce J. Bauch, podpis autora a výtvarníka na patitulu, vyd. F.J. Müller, Praha, 1943, ex. 192/300, listy svázané nití v obálce, nestránkováno, okraje obálky nepatrně odřené, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na U…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Podobizna dívky

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 18:08

    olej, plátno, 1960, 64 x 49 cm, sign. LN Jan Bauch 1960, rám, vysoce působivá ukázka z ruky všestranného umělce, který se vyučil řezbářem, poté vystudoval UMPRUM a u M. Švabinského také pražskou AVU. Jako mladý muž prošel zákopy světové války, což mělo na jeho tvorbu pochopitelně velký vliv. Zpočátk…

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

    Odhadní cena: 70 000 - 77 000 Kč CZK

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Arthur Rimbaud - Opilý koráb

    Položka č.: 1833

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 23:54

    bibliofilie, 5 leptů Jana Baucha, 1975, všechny 25,5 x 17,5 cm, všechny sign. PD Jan Bauch, č. 11/51, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    V. Holan: Nesmrtelnost

    Položka č.: 1044

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 10:45

    bibliofilie, sign. suchá jehla J. Bauch, podpis autora v tiráži, vyd. J. Glivický, Prostějov, 1978, ex. 3/20, ruční papír, volné archy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy …

    Aktuální cena: 910 CZK (37 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Klaun na rukách

    Položka č.: 637

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 08:37

    litografie, 34 x 22 cm, sign. PD Jan Bauch, 141/150, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Ukřižovaný

    Položka č.: 516

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:03

    litografie, 1942, 47 x 31 cm, sign. PD Jan Bauch, rám, č. 468/500, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Seifertův motiv

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 13:14

    suchá jehla, papír, 1971, 19 x 12,5 cm, sign. PD, rám, č. 16/90, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Položka č.: 226120

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 18:10

    lept, 6,5 x 4,5 cm, sign. DU Jan Bauch, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Klaun

    Položka č.: 236245

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2019 16:09

    litografie, 33,5 x 22 cm, sign. PD Jan Bauch, č. 59/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Pták

    Položka č.: 231450

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2019 13:10

    serigrafie, 1994, 16 x 18 cm, sign. PD Jan Bauch 94, pasparta, 37/100, v horní části pasparty prasklé sklo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Toaleta

    Položka č.: 188709

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2018 13:20

    litografie, 1947, 35 x 27 cm, sign. PD Bauch 47, rám, 2/16, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu