Přístav
Položka č.: 270331Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:14
akvarel, papír, 1988, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Vyznání
Položka č.: 270325Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:08
akvarel, papír, 1979, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Královská snoubenka Turandot
Položka č.: 270324Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:07
akvarel, papír, 1972, 9 x 8 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Počet života
Položka č.: 270321Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:04
akvarel, papír, 1995, 21 x 16 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Zvěstování
Položka č.: 270319Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:02
akvarel, papír, 1999, 22 x 15 cm, sign. PD
Aktuální cena: 110 CZK (5 €)
Barevnou uličkou
Položka č.: 266882Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 19:28
litografie, 10,8 x 12,1 cm, sign. PD, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
František Škroup 1801 - 1862
Položka č.: 246709Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 21:04
lept, mezzotinta, 18,5 x 12,2 cm, sign. PD, papír mírně zažloutlý; mimo tisk je papír na okrajích místy pokrčen, na spodním okraji skvrna od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Rostlina (Ex libris )
Položka č.: 269968Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 20:58
dřevoryt, 10,1 x 4,6 cm, sign. DU, pravý dolní růžek papíru naražen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Vlající žena
Položka č.: 263622Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 20:24
litografie, 10 x 10,5 cm, sign. PU, při pravém okraji nepatrně natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)