-
Neurčený autor
Boka Kotorska
Položka č.: 1359Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:37
litografie, 21 x 32 cm, sign. LD, pasparta, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Vel. gospa od Škarpiela
Položka č.: 1358Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:36
litografie, 22,5 x 29,5 cm, sign. PD, pasparta, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Rybář
Položka č.: 1357Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:35
linoryt, 10,5 x 15 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Spokojenost
Položka č.: 1356Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:34
tisk, 2015, 20,5 x 15,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Žena a muž
Položka č.: 1355Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:33
tisk, 8,5 x 13,5 cm, rám, rámeček poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
V parku
Položka č.: 1354Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:32
tisk, 8 x 13,5 cm, rám, rámeček poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Žena s dítětem
Položka č.: 1353Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:31
tisk, 8 x 12,5 cm, rám, rámeček poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Květina
Položka č.: 1352Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:30
linoryt, 1991, 19,5 x 9 cm, sign. PD, pasparta, P. F. 1992, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Na draka
Položka č.: 1350Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:28
litografie, 15 x 10 cm, sign. PD, č. 64/80, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Klášter
Položka č.: 1347Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:25
tuš, papír, 8,5 x 26 cm, pasparta, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Ulice
Položka č.: 1345Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:23
linoryt, 1975, 18 x 12,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Kapela
Položka č.: 1342Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:20
akvarel, papír, 14 x 21 cm, sign. PD, rám, rozpadlý rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Žena v klobouku
Položka č.: 1277Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:53
tisk, 47,5 x 32 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 201 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni
Položka č.: 1240Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:17
akvarel, papír, 1946, 21 x 34,5 cm, sign. LD , rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Krajina před bouřkou
Položka č.: 1323Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:16
akvarel, papír, 39 x 49,5 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Horská chata
Položka č.: 1325Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:15
olej, plátno, 18 x 27,3 cm, sign. LD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Kvetoucí akt
Položka č.: 1328Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:14
tužka, papír, 1986, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné opděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 201 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Zasněžená krajina
Položka č.: 1267Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:13
olej, plátno, 25 x 35 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Řeka
Položka č.: 1268Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:12
kvaš, pastel, ruční papír, 24,5 x 35 cm, rám, zašlý rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Jezero u lesa
Položka č.: 1271Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:11
olej, plátno, 31 x 41 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Kytice
Položka č.: 1274Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:10
olej, deska, 1919, 21 x 26 cm, sign. PD Magda 1919., rám, zezadu polité, pokroucená deska, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Vlčí máky
Položka č.: 281351Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 17:16
olej, karton, 48 x 66 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Přehrada
Položka č.: 281828Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:33
olej, plátno, 48 x 48 cm, sign. PD, rám, uvolněný rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Pohled na vesnici
Položka č.: 278933Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:29
tempera, papír, 24 x 32,7 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně štítek Záruční list, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
-
Neurčený autor
St. Magdalena
Položka č.: 281153Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:53
lept, 1949, 17,5 x 10,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Krajina
Položka č.: 281154Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:52
lept, 8,7 x 12,4 cm, sign. PD nečitelně, PD poškozeno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Dům na kopci
Položka č.: 278007Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 19:18
dřevoryt, 1927, 17,6 x 15,7 cm, sign. PD 1927, zažloutlý papír, místy ušpiněný a místy pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Ryby
Položka č.: 277183Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 18:54
suchá jehla, 12 x 5,2 cm, sign. PD, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Hráči karet
Položka č.: 270449Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 20:56
lavírovaná tuš, papír, 1946, 17,5 x 24,5 cm, sign. PD 46, rám, na papíře i paspartě skvrny, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Linie
Položka č.: 270447Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 20:52
suchá jehla, 1981, 15,9 x 24,2 cm, sign. PD 81, P.d.A., DU text, papír u levého a pravého okraje lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu