Míla Fürstová
(1975)
Karel Jaromír Erben - Kytice
Položka č.: 606Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 09:54
bibliofilie, 2020, 38,5 x 31 cm, sign. PD Míla Fürstová, rám, il. M. Fürstová, vyd. Odeon, Praha, 2020, limitovaná edice s grafickým listem z balady Záhořovo lože, digitální grafika sign. Míla Fürstová, ex: 59/100, rámováno, vyjmuto z knihy, pův. pevná vazba s obálkou, 165s., výborný stav, Antikvari…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Don Q.
The bird
Položka č.: 549Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 09:00
suchý pastel, papír, 2016, 29,5 x 20 cm, sign. PD Q 2016, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Josef Bartuška
(1898-1963)
Panenka
Položka č.: 507Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 08:15
bromostříbrná fotografie, 21 x 27 cm, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Linie
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Mikoláš Axmann
Tatínek a maminka
Položka č.: 499Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 08:07
litografie, 1992, 48 x 42 cm, sign. PD Mikuláš Axmann 1992, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Mikoláš Axmann
Schody do lesa
Položka č.: 498Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 08:06
litografie, 1994, 45 x 40,5 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 1994, č. 5/5, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Karel Müller
(1899-1977)
3 x Ex libris
Položka č.: 508Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 17:27
3 x lept, rozměry cca 12 x 8 cm, vše signováno, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Petr Minka
(1961)
Pocta Jaroslavu Seifertovi
Položka č.: 496Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 17:15
suchá jehla, 15,2 x 11 cm, sign. PD Petr Minka 98, č. 21/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ výtvarné Václava Hollara v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Petr Minka
(1961)
Údolí smutku Jana Zrzavého
Položka č.: 495Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 17:14
suchá jehla, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD Petr Minka 98, č. 49/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ výtvarné Václava Hollara v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Alena Laufrová
Zasněná
Položka č.: 460Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 16:39
lept, 21 x 15 cm, sign. PD A. Laufrová, č. 26/100, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Alena Laufrová
Dr. Ivo Prokop, Ex libris W. J. Götz
Položka č.: 459Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 16:38
2 x lept, kombinovaná technika, 1979, 1978, 10 x 7; 9 x 7 cm, sign. PD A. Laufrová 1979, sign. PD Alena Laufrová 78, č. 34/50; č. 26/45, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alena Laufrová
Profil ,J. Č.
Položka č.: 458Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 16:37
2 x lept, kombinovaná technika, 1979, 1978, 9 x 7; 7,5 x 5.5 cm, sign. PD A. Laufrová 1979, sign. PD A. Laufrová 78, č. 32/50, autorský tisk, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Anna Khunová
Dívka mezi tulipány
Položka č.: 423Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 16:02
lept, 15,3 x 10,5 cm, sign. PD Anna Khunová, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Václav Johanus
Zimní radovánky
Položka č.: 413Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 15:52
2x tuš, koláž, papír, 11,5 x 19; 14 x 15 cm, vzadu opatřeno razítky
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Hlava, Kameraman
Položka č.: 374Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 15:13
serigrafie; tuš, papír, 1979, 17,5 x 12; 11 x 16,5 cm, sign. PD Hořánkek 79; sign. LD Jaroslav Hořánek + věnování, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Demel
Čas
Položka č.: 333Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 14:32
lept, 1994, 16,1 x 12,2 cm, sign. PD KDemel 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
František Bílek
(1872-1941)
Položka č.: 310Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 14:09
dřevoryt, 18,5 x 9,8 cm, monogr. PD F., Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vojtech Kolenčík
Monológ
Položka č.: 284Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 13:43
serigrafie, 1986, 27 x 20 cm, sign. PD V. Kolenčík 1986, č. 28/60, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fily na Strednej škole umeleckého priemyslu v Bratislavě a A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Tomáš Hřivnáč
Nad hlubinou
Položka č.: 269Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 13:28
suchá jehla, akvatinta, 2020, 59,5 x 79,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 14/40, slepotiskový monogram TH, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Koně
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 11:33
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Rosa
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 11:17
litografie, 17,5 x 25 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 133/150, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Jan Hísek
Spící slunce
Položka č.: 123Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 11:02
lept, 2011, 48,5 x 64 cm, sign. PD Jan Hísek 2011, č. 26/32, žák prof. M. Hegara a J. Solpery na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
MICL
(1969)
Noční let
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 10:45
olej, plátno, 2015, 60 x 45 cm, sign. PD MICL 15, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu
Petr Juřena
Šoférování pod vlivem alkoholu
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 03. 2023 16:34
tuš, papír, 21 x 29,7 cm, uprostřed horního okraje šedá šmouha, levý dolní a pravý horní roh pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné V. Hollara v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
.
Ženské poprsí
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 11:38
Kongo, 18. - 19. století, terakota, 15 x 6,5 x 6,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
.
Mušle
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 11:36
terakota, pravděpodobně před r. 0, 9,5 x 6,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
.
Šlukovka se zvířecím motivem
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 11:35
Afrika, 19. století, terakota, 5,5 x 11 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
.
Hadí dýmka
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 11:34
polychromovaná terakota, 12,5 x 4,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
.
Rituální objekt
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 11:29
SONGYE, Kongo. Kost. 1. polovina 20. století, 22,5 x 5 cm, Antikvariát Dlážděná
.
Malá socha předka
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 11:22
LEGA, Kongo. Dřevo. 1. polovina 20. století, 19 x 6 cm, Antikvariát Dlážděná
Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu
.
Taneční maska
Položka č.: 74Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 11:13
LEGA, Kongo. Dřevo a červené přírodní pigmenty. Kolem 1950, 28,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu