• Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Zelená kompozice

    Položka č.: 1228

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:34

    litografie, 2002, 54 x 43 cm, sign. DU BKrátký 2002, rám, č. 7/8, na rámu drobné oděrky, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Josef Kos

    Pohled na město

    Položka č.: 1227

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:33

    litografie, 25,5 x 36 cm, sign. PD J. Kos, č. 101/150, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jozef Imrich

    Zátoka IV.

    Položka č.: 1226

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:32

    linoryt, 27,5 x 80 cm, rám

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Doky

    Položka č.: 1225

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:31

    litografie, 1973, 30,5 x 47 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 33/100, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Položka č.: 1224

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:30

    litografie, 15,1 x 10,5 cm, sign. DU Stanislav Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Marcel Schwob: Dřevěná hvězda

    Položka č.: 1220

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:26

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Městské zákoutí

    Položka č.: 1219

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:25

    lept, 6,5 x 4,3 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Městský dům

    Položka č.: 1218

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:24

    lept, 6,5 x 4,5 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Obraz pána

    Položka č.: 1217

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:23

    lidový dřevoryt, 16,5 x 12,5 cm, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysoké škole uměleckoprůmyslové)

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Karel Demel

    Položka č.: 1215

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:21

    lept, 1985, 9, 5 x 10, 8 cm, sign. PD K. Demel 85, č. 41/50, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • L. Adamus

    Ulička ve Vídni

    Položka č.: 1212

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:18

    lept, akvarel, 5 x 6,7 cm, sign. PD Adamus, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na p

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • L. Adamus

    Vídeň - Schönbrün

    Položka č.: 1211

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:17

    lept, akvarel, 5 x 6,7 cm, sign. PD Adamus, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Radoslav Valeš

    (1966)

    Kompozice (PF 2002)

    Položka č.: 1210

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:16

    akvarel, koláž, papír, 2001, 10 x 21 cm, sign. PD R. Valeš

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Zbyšek Sion

    Koule (PF 2000)

    Položka č.: 1207

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:13

    akvarel, pastel, papír, 1999, 15,8 x 21,5 cm, sign. PD Zbyšek Sion, uprostřed přeložený papír, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

  • Marek

    Jarní tání

    Položka č.: 1204

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:10

    olej, sololit, 24 x 70 cm, sign. LD Marek, rám, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Kuchyňka

    (1910)

    Portrét muže

    Položka č.: 1202

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:08

    olej, karton, 1936, 31,8 x 25,8 cm, sign. PD J. Kuchyňka 1936, při okrajích lehce poškozeno

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Josef Hampl

    Kompozice (PF 1996)

    Položka č.: 1199

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:05

    tužka, akvarel, papír, 1995, 10 x 21 cm, sign. DU Hampl 95

    Aktuální cena: 210 CZK (9 €)

  • Gabriel Florian

    (1924-2011)

    Zátiší (podle Roualta)

    Položka č.: 1198

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:04

    kombinovaná technika, olej, papír, 21 x 29,50 cm

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Narcisy

    Položka č.: 1196

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:02

    olej, papír, 24 x 18 cm, monogr. PD, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Beránek

    Kompozice (PF )

    Položka č.: 1193

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 16:59

    tuš, papír, 21 x 10,5 cm, sign. PD Beránek, lehce zažloutlý papír, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. V. Makovského a K. Lidického na AVU tamtéž, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Věž

    Položka č.: 1192

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 16:58

    kombinovaná technika, plátno, 1972, 19,6 x 14,7 cm, sign. LD, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Rudolf Václavík

    (1898-?)

    Pasačky hus

    Položka č.: 1180

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 16:46

    akvarel, papír, 42,5 x 34 cm, rám, studium na akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

    Svatá rodina

    Položka č.: 1177

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 16:43

    olej, plátno, 19. století?, 59 x 93 cm, rám, ikona, Rusko?, značně poškozené plátno, reintolováno

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Položka č.: 1171

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 16:37

    suchá jehla, 3,8 x 7 cm, sign. DU Ota Janeček, báseň J. Seiferta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Položka č.: 1170

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 16:36

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Adam a Eva

    Položka č.: 1169

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 16:35

    lept, 1987, 4,9 x 3,3 cm, sign. DU ABrunovský 1987, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Adam a Eva

    Položka č.: 1168

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 16:34

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Myšlenka

    Položka č.: 1166

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 16:32

    litografie, 5,1 x 3,7 cm, sign. PD ABorn, č. 7/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Umělec

    Položka č.: 1165

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 16:31

    litografie, 5,1 x 3,7 cm, sign. PD ABorn, č. 6/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Kocour ve fraku

    Položka č.: 1164

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 16:30