• Pavel Piekar

    Les

    Položka č.: 234393

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 07. 2019 18:50

    linoryt, 1990-92, 28,4 x 25 cm, sign. PD Pavel Piekar 1990-92, 6/10, při dolním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Pavel Piekar

    Prostor krajiny

    Položka č.: 234390

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 07. 2019 18:47

    linoryt, 1991, 24,5 x 20,5 cm, sign. PD Pavel Piekar 1991, 3/8, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berenika Ovčáčková

    (1964)

    Ha-Ha

    Položka č.: 234385

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 07. 2019 18:42

    litografie, 2005, 49,5 x 40,5 cm, sign. PD B. Ovčáčková 2005, č. 30/30, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

    Postava

    Položka č.: 234381

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 07. 2019 18:38

    olej, plátno, 70 x 55 cm, sign. PD nečitelně, blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Pavel Nešleha

    (1937-2003)

    Vnitřní prostor

    Položka č.: 234379

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 07. 2019 18:36

    litografie, 1997, 40 x 30 cm, sign. PD Nešleha P. 97, 91/115, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a skupiny Zaostalí

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Eva Natus - Šalamounová

    Položka č.: 234378

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 07. 2019 18:35

    litografie, 1973, 40,2 x 30 cm, sign. PD Eva Natus - Šalamounová 1973, pasparta, 17/30, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, tisk V. Fiala, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. W. Funkata a W. Sitteho na Hochschule für industrielle Formgestaltung v Halle, poté A. Hoffmeistera na VŠUP v Pra…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladi Novotný

    Položka č.: 234374

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 07. 2019 18:31

    fotografie, 45,2 x 30,3 cm, sign. na zadní straně Ladi..Novotný, papír Kodak Professional Endura paper, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Postavy

    Položka č.: 234360

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 07. 2019 18:17

    lept, 1995, 13,2 x 20 cm, sign. DU Liesler 95, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    Dáma s kloboukem

    Položka č.: 234321

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 07. 2019 19:18

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Metamorphosis of Narcissus

    Položka č.: 234292

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 07. 2019 18:49

    tisk, 25,2 x 39 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. CCCXLIX/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Shirley Temple

    Položka č.: 234291

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 07. 2019 18:48

    tisk, 29,9 x 39,9 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MCMXXV/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří František Dvořák

    Tvář nahoty II

    Položka č.: 234271

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 07. 2019 18:28

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • David Cajthaml

    Slova a svaly

    Položka č.: 234258

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 07. 2019 18:15

    linoryt, 2010, 24,8 x 34 cm, sign. PD David Cajthaml 20.1.2010, č. 9/16, papír značen slepotiskovým razítkem colorline canson, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • David Cajthaml

    Houba

    Položka č.: 234257

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 07. 2019 18:14

    linoryt, 2010, 24,4 x 34,5 cm, sign. PD David Cajthaml 15.3.2010, autorský tisk č. 8/14, papír značen slepotiskovým razítkem colorline canson, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Janko Alexy?

    Zbojník

    Položka č.: 234243

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 07. 2019 18:00

    pastel, křída, papír, 31 x 45 cm, rám, <i>na zadní straně věnování:</i> Veleváženému odb. asistentovi MUDr. E. Lužovi věnuje dr. Tomáš Slouka CSc. Obraz pochází z dětské malířské školy světoznámého národního umělce Janka Alexyho. Obraz byl oceněn na několika našich i zahraničních výstavá…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Iva Hüttnerová

    Zimní večer

    Položka č.: 234972

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2019 15:36

    litografie, 2001, 24,5 x 15,7 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 2001, rám, č. 67/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jiří Vlach

    Perseus a Andromeda

    Položka č.: 212770

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2019 14:28

    lept, akvatinta, 1985, 18 x 14,5 cm, sign. PD Jiří Vlach 85, č. 35/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Kamila Štanclová

    Polárny takt

    Položka č.: 212668

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2019 14:23

    lept, 1985, 17 x 11,5 cm, sign. DU Kamila Štanclová 1985, č. 35/100, Antikvariát Ostrovní, studium na SŠUP u prof. M. Fikariho a G. Štrby, žákyně prof. V. Hložníka, D. Millyho a A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, členka Združenie grafikov G-BOD a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Šalamoun

    Příběh

    Položka č.: 212338

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2019 14:15

    litografie, 1985, 61 x 42 cm, sign. PD Jiří Šalamoun 85, č. 35/60, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Leo Horst

    Domus Fausti Pragae

    Položka č.: 189345

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2019 15:26

    lept, 1937, 13,7 x 17,5 cm, sign. PD Leo Horst, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Špicner

    Staroměstská radnice

    Položka č.: 185340

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2019 15:15

    dřevoryt, 1969, 29,7 x 21,5 cm, sign. PD Špicner 69, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Špicner

    Interiér chrámu

    Položka č.: 185339

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2019 15:14

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Raymond Leslie Eyerly

    Žena z oregonského kmene Navajo

    Položka č.: 179050

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2019 15:10

    tisk, 28 x 21 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Josef Piorecký

    (1910)

    Niagara

    Položka č.: 177668

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2019 14:54

    monotyp, 1976, 48 x 31,5 cm, sign. PD Josef Piorecký 76, pasparta, prasklé sklo, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Návrhy na parfém

    Položka č.: 230759

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2019 14:31

    7x akvarel, tuš, papír, 9,7 x 6,7 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Položka č.: 230445

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2019 14:29

    lept, 1995, 17,1 x 12 cm, sign. DU istler 95, Antikvariát Ostrovní, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Kostra

    Položka č.: 229157

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2019 14:26

    tuš, papír, 11 x 44 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Návrh na fresku

    Položka č.: 229145

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2019 14:14

    olej, kombinovaná technika, papír, 21,3 x 24,8 cm, sign. PD Graff, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    J. Wolker: Blada o očích topičových

    Položka č.: 229021

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2019 14:01

    dřevoryt, 40 x 31,5 cm, sign. PD V. Polášek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

    Vesnická slavnost

    Položka č.: 229016

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2019 15:38

    akvarel, tuš, papír, 1984, 22 x 30,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)