Pavel Roučka

  • Pavel Roučka

    Postava

    Položka č.: 710

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:38

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Roučka

    Figura

    Položka č.: 616

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:04

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Pavel Roučka

    Karlův most a Národní divadlo

    Položka č.: 615

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:03

    litografie, 1984, 35 x 29 cm, sign. PD Roučka 84, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Roučka

    Vsemirnaja kosmorama

    Položka č.: 169

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 15:00

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Pavel Roučka

    Píseň písní

    Položka č.: 167

  • Pavel Roučka

    Dívčí akt

    Položka č.: 166

  • Pavel Roučka

    Diptych

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Pavel Roučka

    Pohádka

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Pavel Roučka

    Eva

    Položka č.: 767

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 09:52

    litografie, 1978, 53, 5 x37, 5 cm, sign. PD Pavel Roučka 78, autorský tisk, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Pavel Roučka

    Hnízdo

    Položka č.: 765

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 09:50

  • Pavel Roučka

    Blázen nic

    Položka č.: 399

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 8x sign. litografie P. Roučka, vyšlo nákladem autora, Praha, edice 8x8, ex. 39/60, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Franz Kafka: Das Ehepaar (Manželé)

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    bibliofilie, 8x sign. bar. litografie a podpis s věnováním na tit. listě P. Roučka, vyd. Edition International Grafik, 1981, ex 82/200, karton. desky v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 431

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2019 16:10

    litografie, 1995, 54 x 38 cm, sig. DU Roučka 95, rám, č. 25/65, prasklé sklo, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Samson a Dalíla

    Položka č.: 277

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 10x sign. barevných litografií P. Roučka, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, ex. 83/100, Edice Biblos, sv. 14, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen…

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Franz Kafka: Das Schloss / Zámek

    Položka č.: 254

    bibliofilie, 8x sign. bar. litografie P. Roučka, vyd. Edition International Grafik, 1982, ex 77/200, karton. desky v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Pavel Roučka

    Achilleus / Achilles

    Položka č.: 200

    bibliofilie, 8x barevná signovaná litografie a podpis na tit. listě P. Roučka (A4), vyd. nákladem autora, 1984, ex. 44/100, 2. svazek edice Mythus, volné listy v původní obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie …

  • Pavel Roučka

    Oblé tvary

    Položka č.: 571

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:58

    litografie, 71 x 56 cm, sign. DU Roučka, 45/75, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Pavel Roučka

    Jedna až dvě figury

    Položka č.: 563

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:50

    litografie, 1998, 54 x 38 cm, sign. DU Roučka, XX/XXX e. a., na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 15:00

    kombinovaná technika, ruční papír, 1992, 75,5 x 53,5 cm, sign. PD Roučka 92, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Pavel Roučka

    Postava

    Položka č.: 927

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 03:28

    litografie, 33,5 x 23,3 cm, sign. DU Roučka, č. 49/200, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Abstrakce

    Položka č.: 765

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 00:46

    litografie, 48,5 x 37,8 cm, sign. PD Roučka, autorský tisk III/XV, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 725

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 00:06

    litografie, 53,5 x 37 cm, sign. DU Roučka, rám, II/XV, na rámu drobná poškození, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 698

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 23:39

    litografie, 36,7 x 47,5 cm, sign. DU Roučka, rám, XXXVI/LV, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 697

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 23:38

    litografie, 1992, 51,8 x 35,8 cm, sign. DU Roučka 92, rám, 1/3, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 696

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 23:37

    litografie, 54 x 37 cm, sign. DU Roučka, rám, 25/75, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 693

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 23:34

    litografie, 54 x 37 cm, sign. DU Roučka, rám, 25/65, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 670

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 23:11

    litografie, 54,5 x 70 cm, sign. DU Roučka, rám, 11/65, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 667

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 23:08

    litografie, 70,5 x 55,5 cm, sign. DU Roučka, rám, 44/65, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Pavel Roučka

    Postavy

    Položka č.: 967

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 04:08

    2x litografie, 20,8 x 10,2 cm, obě sign. PD Roučka, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)