• Michael Florian

    (1911-1984)

    Napoleon

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 18:31

    barevný dřevoryt, 25,5 x 18 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Arnošt Procházka

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 18:21

    dřevoryt, 11,2 x 8,5 cm, LD monogr. Ve dřevě F.K., antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Kuklík

    Portrét Františka Tichého

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 18:20

    akvatinta, lept, 1975, 14 x 14 cm, sign. PD L. Kuklík, autorský tisk, na papíře zažloutlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Autoportrét

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 18:19

    suchá jehla, 15,1 x 11 cm, sign. PD A. Majer, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Autoportrét

    Položka č.: 66

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 18:17

    suchá jehla, 12 x 9,3 cm, sign. PD AMoravec, zašpiněno, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Bedřich Smetana

    Položka č.: 78

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 18:09

    lept, 12 x 10 cm, sign. v desce PD , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

    Ženský portrét

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 18:08

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

    Za stolem

    Položka č.: 77

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 18:07

    Aktuální cena: 1.108 CZK (45 €)

    Jan Zrzavý

    Položka č.: 94

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 18:01

    fotografie, 41 x 28 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Vladislav Röhling

    (1879-1949)

    Portrét muže

    Položka č.: 71

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:57

    lept, 1911, 33 x 28,2 cm, sign. LD V. Röhling, DU věnování: V úctě a oddanostoi MUDr. Frantovi, na zadní straně lept V. Röhlinga, Dáma v křesle, poškozeno, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Vladislav Röhling

    (1879-1949)

    Alfons Mucha

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladislav Röhling

    (1879-1949)

    Alois Jirásek

    Položka č.: 56

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:55

    lept, 12,2 x 7,3 cm, sign. PD V. Röhling, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Panajotová - pozdější choť L. Skrbka

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:51

    suchá jehla, 1914, 34 x 26 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1914, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Jan Hus dle L. Šalouna

    Položka č.: 47

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:50

    lept, 1920, 13,3 x 8,7 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1920, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Autoportrét

    Položka č.: 30

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:46

    lept, 1914, 15,7 x 11,5 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Matka na naší zahradě - Anna Skrbková

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:45

    lept, 1930, 33,5 x 24,5 cm, sign. PD JAroslav Skrbek 1930, DU popsáno autorem: Moje maminka Anna Skrbková doma na naší zahradě ve Vysokém nad Jizerou, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Autoportrét

    Položka č.: 54

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:42

    litografie, 1941, 16 x 13 cm, sign. PD Viktor Stretti, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Jaromír Stretti-Zamponi

    Položka č.: 55

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:41

    litografie, 1942, 22 x 15 cm, sign. PD Viktor Stretti, II. Stav, PD věnování, ohnutý pravý spodní roh papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluza…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    A Monsieur William Ritter

    Položka č.: 74

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:39

    lept, 1908, 15,5 x 14 cm, sign. PD V. Stretti 1908, při okrajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hol…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Max Švabinský

    Studie k Palackému

    Položka č.: 59

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:35

    litografie, 26 x 21 cm, sign. PD Mšvabinský, Palacký zachycen v Malči 1865, nalepeno na papíru, při spodním okraji natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Max Švabinský

    Josef Mánes

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:33

    tisk, 19,2 x 29 cm, značeno LD M Švabinský, ušpiněný a pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Autoportrét

    Položka č.: 65

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:26

    akvatinta, 15,5 x 12 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Johann Balzer

    (1738-1799)

    Wenceslaus Budowecz - Václav Budovec z Budova

    Položka č.: 81

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:22

    lept, 15,5 x 9 cm, značeno PD Balzer fec., rám, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    M. R. Štefánik

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:20

    suchá jehla, 19,5 x 15,5 cm, sign. PD T.F. Šimon, LD autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Tamara Karsavina

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:13

    litografie, 27,8 x 24,7 cm, sign. PD Viktor Stretti, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Umělcův autoportrét

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:12

    lept, 16 x 11 cm, sign. PD T.F. Šimon, LD autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Portrét sochaře Josefa Mařatky

    Položka č.: 40

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:10

    vernis mou, 1908, 26 x 19 cm, sign. PD T.F. Šimon, LD autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jiří Wackermann

    Mokré kameny

    Položka č.: 1098

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 17:00

    bromostříbrná fotografie, 2018, 28,8 x 29,8 cm, nalepeno na kapě, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Jiří Wackermann, narozen 1955 v Roudnici n.L., studoval a pracoval v Praze, později pobýval střídavě v České republice a ve Švýcarsku. Od r. 1998 žije trvale ve Spolkové republice Německ…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jan Beran

    (1913-2003)

    Příprava k letu - Karlovice 1982

    Položka č.: 1088

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 16:50

    bromostříbrná fotografie, 1982, 16,8 x 23,2 cm, sign. na zadní straně Jan Beran, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny VOX, Svazu českých fotografů a KFA města Brna

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Miloš Koreček

    (1908-1989)

    Portrét

    Položka č.: 1084

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 16:46

    bromostříbrná fotografie, 24 x 18 cm, Antikvariát Dlážděná, člen Ra

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)