• Ladislav Kuklík

    Krajina I, Krajina II

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:37

    2 x lept, akvatinta, 3,5 x 4,5; 3,5 x 4,5 cm, sign. DU L. Kuklík 1980, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 370 CZK (16 €)

  • Ladislav Kuklík

    Konvolut tří grafických listů

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:36

    1 x fix, tisk; 2 x lept, akvatinata, 1979, 1976, 1977, 10 x 7; 9 x 6; 7 x 4,5 cm, DU věnování, sign. PD. L. Kuklík, č. 111/200, č. 1/200, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Kubíček

    Pták

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:32

    litografie, 1971, 25,2 x 21,2 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1971, č. 19/130, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Kubíček

    Tváře

    Položka č.: 92

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:31

    litografie, 1980, 24 x 24 cm, sign. PD Jiří Kubíček 1980, č. 42/120, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jiří Kubíček

    Vesmír

    Položka č.: 91

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:30

    litografie, 1980, 24 x 23,5 cm, sign. PD Jiří Kubíček 1980, č. 10/120, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Zdeňka Heritesová

    (1896-1975)

    Hradčany

    Položka č.: 90

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:29

    litografie, 17 x 27,5 cm, sign. PD Z. Heritesová, žákyně prof. J. Schikanedera a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, později studium na Académie de la Grande Chaumière v Paříži, členka SČUG Hollar, Jednoty umělců výtvarných a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jaromír Schoř

    (1912-1992)

    Muž

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:27

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 20 cm, studium na ŠUŘ v Brně, žák prof. J. Obrovského, K. Mináře a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Hůla

    Skládačka

    Položka č.: 87

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:26

    grafický list, 1986, 14 x 10,5 cm, sign. PD J. Hůla 84

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Hrad

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:25

    dřevoryt, 17 x 11 cm, PD monogr. HJ, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Petr Alois Hampl

    Zvěrokruh - Skopec

    Položka č.: 84

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:23

    lept, 1977, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD P. Hampl 77, č. 3/100

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Alois Hampl

    Zvěrokruh - Váhy

    Položka č.: 83

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:22

    lept, 1977, 20 x 14,5 cm, sign. PD P. Hampl 77, č. 2/100

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Alois Hampl

    Zvěrokruh - Ryby

    Položka č.: 82

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:21

    lept, 1977, 20 x 14,5 cm, sign. PD P. Hampl 77, č. 1/100

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Alois Hampl

    Zvěrokruh - Střelec

    Položka č.: 81

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:20

    lept, 1977, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD P. Hampl 77, č. 4/100

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Mika

    Černá - bíla

    Položka č.: 80

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:19

    lept, 1984, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD Mika Jiří 84, č. 45/45, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Paleček

    Císařovo očko zírá

    Položka č.: 79

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:18

    litografie, 17,5 x 14 cm, sign. PD Josef Paleček, č. 54/60, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Štěstí zdraví, pokoj svatý

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:12

    6x tisk, 29,5 x 21 cm, sign. vše A Strnadel, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Robert Brun

    Chvála bláznovtsví V

    Položka č.: 69

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:11

    mezzotinta, 1991, 24 x 17,3 cm, sign. DU R Brun, č. 38/200, žák prof. A. Brunovského a V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Rudolf II.

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:10

    litografie, 1997, 24 x 17,5 cm, sign. PD, č. 35/110, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Robert Brun

    Chvála bláznovtsví IV

    Položka č.: 68

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Kuklík

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:09

    lept, 1997, 5 x 3,5 cm, sign. DU Kuklík 1997, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Robert Brun

    Chvála bláznovtsví III

    Položka č.: 67

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:06

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Juraj Oravec

    Bardejonský Egidius

    Položka č.: 64

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:03

    lept, 1991, 20,5 x 16,5 cm, sign. PD Oravec Juraj 91, č. 24/50, žák prof. V. Gažoviče, P. Stoklasy, I. Vychlopena a D. Castiglioneho na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Juraj Oravec

    Zadné kolieska

    Položka č.: 63

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:02

    lept, 1987, 16,3 x 20,3 cm, sign. PD Oravec Juraj 87, č. 7/20, žák prof. V. Gažoviče, P. Stoklasy, I. Vychlopena a D. Castiglioneho na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Juraj Oravec

    Iba mesiac lásky

    Položka č.: 62

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:01

    lept, 1987, 15,5 x 21 cm, sign. PD Oravec Juraj 87, č. 8/20, žák prof. V. Gažoviče, P. Stoklasy, I. Vychlopena a D. Castiglioneho na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Juraj Oravec

    Someso

    Položka č.: 61

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:00

    lept, 1987, 16,2 x 20,5 cm, sign. PD Oravec Juraj 87, č. 15/20, žák prof. V. Gažoviče, P. Stoklasy, I. Vychlopena a D. Castiglioneho na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Alena Málková

    (1927)

    Postavy

    Položka č.: 60

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:59

    litografie, 24,5 x 17 cm, sign. PD Alena Málková, č. 20/30, žákyně prof. E. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    PF 82

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:56

    tisk, 29 x 20 cm, sign. PD M. Troup, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Dana Puchnarová

    Ex libris pro syna

    Položka č.: 56

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:55

    lept, 9 x 9,5 cm, sign. PD Puchnarová, č. 2/5, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vladimír Preclík

    (1929-2008)

    Položka č.: 53

    serigrafie, 1982, 23 x 17 cm, sign. PD Vl. Preclík, č. 38/100, žák prof. J. Wagnera, člen skupiny Trasa a SVU Mánes, Sdružení Q a Sdružení Čech, Moravy a Slezska

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Otto Matoušek

    Rybář se sítí

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:51

    linoryt, 1957, 13,2 x 18 cm, sign. PD OMatoušek, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar a spolku Myslbek

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)