Ladislav Kuklík
Krajina I, Krajina II
Položka č.: 98Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:37
2 x lept, akvatinta, 3,5 x 4,5; 3,5 x 4,5 cm, sign. DU L. Kuklík 1980, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 370 CZK (16 €)
Ladislav Kuklík
Konvolut tří grafických listů
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:36
1 x fix, tisk; 2 x lept, akvatinata, 1979, 1976, 1977, 10 x 7; 9 x 6; 7 x 4,5 cm, DU věnování, sign. PD. L. Kuklík, č. 111/200, č. 1/200, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiří Kubíček
Pták
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:32
litografie, 1971, 25,2 x 21,2 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1971, č. 19/130, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jiří Kubíček
Tváře
Položka č.: 92Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:31
litografie, 1980, 24 x 24 cm, sign. PD Jiří Kubíček 1980, č. 42/120, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Jiří Kubíček
Vesmír
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:30
litografie, 1980, 24 x 23,5 cm, sign. PD Jiří Kubíček 1980, č. 10/120, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Zdeňka Heritesová
(1896-1975)
Hradčany
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:29
litografie, 17 x 27,5 cm, sign. PD Z. Heritesová, žákyně prof. J. Schikanedera a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, později studium na Académie de la Grande Chaumière v Paříži, členka SČUG Hollar, Jednoty umělců výtvarných a Umělecké besedy
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaromír Schoř
(1912-1992)
Muž
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:27
akvarel, tuš, papír, 28,5 x 20 cm, studium na ŠUŘ v Brně, žák prof. J. Obrovského, K. Mináře a V. Nechleby na AVU v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jiří Hůla
Skládačka
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:26
grafický list, 1986, 14 x 10,5 cm, sign. PD J. Hůla 84
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
Jan Halla
(1926-1988)
Hrad
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:25
dřevoryt, 17 x 11 cm, PD monogr. HJ, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Petr Alois Hampl
Zvěrokruh - Skopec
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:23
lept, 1977, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD P. Hampl 77, č. 3/100
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Petr Alois Hampl
Zvěrokruh - Váhy
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:22
lept, 1977, 20 x 14,5 cm, sign. PD P. Hampl 77, č. 2/100
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Petr Alois Hampl
Zvěrokruh - Ryby
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:21
lept, 1977, 20 x 14,5 cm, sign. PD P. Hampl 77, č. 1/100
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Petr Alois Hampl
Zvěrokruh - Střelec
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:20
lept, 1977, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD P. Hampl 77, č. 4/100
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiří Mika
Černá - bíla
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:19
lept, 1984, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD Mika Jiří 84, č. 45/45, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Josef Paleček
Císařovo očko zírá
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:18
litografie, 17,5 x 14 cm, sign. PD Josef Paleček, č. 54/60, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Antonín Strnadel
(1910-1975)
Štěstí zdraví, pokoj svatý
Položka č.: 73Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:12
6x tisk, 29,5 x 21 cm, sign. vše A Strnadel, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Robert Brun
Chvála bláznovtsví V
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:11
mezzotinta, 1991, 24 x 17,3 cm, sign. DU R Brun, č. 38/200, žák prof. A. Brunovského a V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
Jan Souček
(1941-2008)
Rudolf II.
Položka č.: 71Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:10
litografie, 1997, 24 x 17,5 cm, sign. PD, č. 35/110, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Robert Brun
Chvála bláznovtsví IV
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ladislav Kuklík
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:09
lept, 1997, 5 x 3,5 cm, sign. DU Kuklík 1997, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Robert Brun
Chvála bláznovtsví III
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:06
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Juraj Oravec
Bardejonský Egidius
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:03
lept, 1991, 20,5 x 16,5 cm, sign. PD Oravec Juraj 91, č. 24/50, žák prof. V. Gažoviče, P. Stoklasy, I. Vychlopena a D. Castiglioneho na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Juraj Oravec
Zadné kolieska
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:02
lept, 1987, 16,3 x 20,3 cm, sign. PD Oravec Juraj 87, č. 7/20, žák prof. V. Gažoviče, P. Stoklasy, I. Vychlopena a D. Castiglioneho na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
Juraj Oravec
Iba mesiac lásky
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:01
lept, 1987, 15,5 x 21 cm, sign. PD Oravec Juraj 87, č. 8/20, žák prof. V. Gažoviče, P. Stoklasy, I. Vychlopena a D. Castiglioneho na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Juraj Oravec
Someso
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:00
lept, 1987, 16,2 x 20,5 cm, sign. PD Oravec Juraj 87, č. 15/20, žák prof. V. Gažoviče, P. Stoklasy, I. Vychlopena a D. Castiglioneho na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Alena Málková
(1927)
Postavy
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:59
litografie, 24,5 x 17 cm, sign. PD Alena Málková, č. 20/30, žákyně prof. E. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Miloslav Troup
(1917-1993)
PF 82
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:56
tisk, 29 x 20 cm, sign. PD M. Troup, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Dana Puchnarová
Ex libris pro syna
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:55
lept, 9 x 9,5 cm, sign. PD Puchnarová, č. 2/5, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Vladimír Preclík
(1929-2008)
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
serigrafie, 1982, 23 x 17 cm, sign. PD Vl. Preclík, č. 38/100, žák prof. J. Wagnera, člen skupiny Trasa a SVU Mánes, Sdružení Q a Sdružení Čech, Moravy a Slezska
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Otto Matoušek
Rybář se sítí
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:51
linoryt, 1957, 13,2 x 18 cm, sign. PD OMatoušek, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar a spolku Myslbek
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)