Sedláček

  • Sedláček

    Letní krajina s chalupou

    Položka č.: 139352

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2014 20:30

    olej, karton, 1947, 29,8 x 40 cm, sign. PD Sedláček 1947, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)