Emil Kotrba
(1912-1983)
Sběratel umění
Položka č.: 280685Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:00
litografie, 1979, 13,7 x 20 cm, sign. PD Emil Kotrba 1979, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Tři králové
Položka č.: 280684Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:58
litografie, 1978, 13,5 x 19,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1978, č. 170/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Galantní scéna
Položka č.: 250818Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 17:04
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Fontána
Položka č.: 250817Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 17:02
litografie, 1967, 13,7 x 19 cm, sign. PD Emil Kotrba 1967, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
U Vltavy
Položka č.: 217511Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 14:04
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Dalmatýn
Položka č.: 279586Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:22
litografie, 1961, 12,3 x 8,6 cm, sign. PD Emil Kotrba 61, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Dívka s růží
Položka č.: 278810Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:14
dřevoryt, 1975, 16,3 x 11,8 cm, sign. PD Emil Kotrba 1975, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Emil Kotrba
(1912-1983)
Kůň
Položka č.: 278809Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:12
litografie, 1943, 17 x 15,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1943, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Ex libris Dr. Lubor Zahrádka
Položka č.: 278143Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:46
litografie, 1962, 9 x 6,7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1962, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Dívka na koni
Položka č.: 278144Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:45
litografie, 1971, 13 x 19 cm, sign. PD Emil Kotrba 71, č. 60/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
P. F. 1966
Položka č.: 269995Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 18:27
dřevoryt, 1965, 10,3 x 14,1 cm, sign. PD Emil Kotrba 1965, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Jezdkyně
Položka č.: 262654Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 20:22
litografie, 1963, 10,2 x 14,7 cm, sign. PD Emil Kotrba, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Kůň
Položka č.: 262508Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 03. 2022 14:36
litografie, 1970, 29,5 x 20 cm, sign. PD Emil Kotrba 1970, rám, č. 28/100, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu