Bohunka Waageová

  • Bohunka Waageová

    Vlčí mák

    Položka č.: 187010

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2018 11:06

    lept, 2006, 15 x 10,5 cm, sign. DU B. Waageová 2006, č. 6/100, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6405 Historie příhozu

  • Bohunka Waageová

    Stvoření II.

    Položka č.: 206191

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2018 12:25

    litografie, 1991, 32 x 26,5 cm, sign. DU B. Waageová 1991, č. 39/80, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6414 Historie příhozu