Marek Rozehnal

(1982)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Úsměv

    Položka č.: 266580

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2023 18:38

    kombinovaná technika, sololit, 89,5 x 78 cm, monogr. PD R, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Trojportrét

    Položka č.: 275470

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 13:43

    kombinovaná technika, plátno, 100 x 100 cm, sign. PD Rozehnal, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)