Marek Rozehnal

(1982)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Variace na gotiku

    Položka č.: 234415

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 07. 2019 19:12

    kombinovaná technika, papír, 41,5 x 29,8 cm, sign. PD a na zadní straně Rozehnal, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Dresden

    Položka č.: 230713

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 17:09

    akryl, tiskařské barvy, řezba do dřeva, 110 x 86 cm, sign. LD Rozehnal, dle rokokové radnice v Drážďanech, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 202571

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 16:40

    tuš, akvarel, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Květy

    Položka č.: 202573

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 16:30

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Madona

    Položka č.: 195806

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2016 22:25

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Odrazy na hladině

    Položka č.: 195803

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2016 22:10

    tuš, akvarel, papír, 21 x 29,5 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Démon

    Položka č.: 195801

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2016 22:00

    tuš, akvarel, papír, 29,5 x 20,9 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)