Jiří Žižka

(1957-2009)

  • Jiří Žižka

    (1957-2009)

    V ateliéru

    Položka č.: 241402

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2020 16:32

    olej, plátno, 60 x 90 cm, sign. PD Žižka, rám, Výborný malíř a ilustrátor. Měl řadu samostatných výstav u nás i ve světě, např. v Kolíně nad Rýnem, v Itálii či v USA. Studoval na Akademii výtvarného umění u K. Součka a A. Paderlíka. Ve svých malbách s oblibou zobrazoval zejména ženské tělo ve všech …

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jiří Žižka

    (1957-2009)

    Zátiší s melounem

    Položka č.: 225836

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2019 16:12

    olej, plátno, 36 x 44 cm, sign. LD Žižka, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jiří Žižka

    (1957-2009)

    V baru

    Položka č.: 236206

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2019 15:30

    olej, plátno, 75 x 100 cm, sign. LD Žižka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)