Karel Šimůnek

(1869-1942)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Pudrující se dívka

    Položka č.: 202414

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 01. 2020 14:03

    akvarel, tužka, papír nalepený na sololitu, 1919, 100 x 80 cm, sign. LD K. Šimůnek 1919, roztržený, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Muž v depresi

    Položka č.: 237249

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2019 15:35

    tuš, papír, 28 x 19 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Návrh na parfém

    Položka č.: 237247

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2019 15:33

    tuš, papír, 27 x 14 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Eau de Cologne

    Položka č.: 237246

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2019 15:32

    tuš, papír, 1919, 27 x 14 cm, sign. PD K.Šimůnek 1919, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Andělíčci

    Položka č.: 237245

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2019 15:31

    tuš, papír, 14,5 x 26 cm, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Dívka s parfémem

    Položka č.: 237244

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2019 15:30

    tuš, papír, 23,5 x 24,5 cm, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Návrhy na parfém

    Položka č.: 230759

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2019 14:31

    7x akvarel, tuš, papír, 9,7 x 6,7 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu