Karel Šimůnek

(1869-1942)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    V tramvaji

    No.: 243463

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2020 18:46

    akvarel, tuš, papír, 1912, 24,6 x 20,6 cm, monogr. LD KŠ, na zadní straně signováno, dole text:Pohleď jaké krásné, bohaté vlasy má ta dáma! Ty dostala jistě k Ježíšku!!, natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. V. Brožík and F. Engelmüller at the Academy of Fine Arts in Pr…

    Current price: 250 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Žena ve vaně

    No.: 237248

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 03. 2020 14:30

    tuš, pastelky, tužka, papír, 22 x 30 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Brožík and F. Engelmüller at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Pudrující se dívka

    No.: 202414

    Auction price: 2.500 CZK (90 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 01. 2020 14:03

    aquarelle, pencil, paper glued on fibreboard, 1919, 100 x 80 cm, sign. LD K. Šimůnek 1919, torn, waved paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Brožík and F. Engelmüller at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.500 CZK (90 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids