Karel Šimůnek

(1869-1942)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    V tramvaji

    Položka č.: 243463

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:46

    akvarel, tuš, papír, 1912, 24,6 x 20,6 cm, monogr. LD KŠ, na zadní straně signováno, dole text:Pohleď jaké krásné, bohaté vlasy má ta dáma! Ty dostala jistě k Ježíšku!!, natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Žena ve vaně

    Položka č.: 237248

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2020 14:30

    tuš, pastelky, tužka, papír, 22 x 30 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Pudrující se dívka

    Položka č.: 202414

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 01. 2020 14:03

    akvarel, tužka, papír nalepený na sololitu, 1919, 100 x 80 cm, sign. LD K. Šimůnek 1919, roztržený, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)