Andrej Bělocvětov

(1923-1997)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Studie

    Položka č.: 224891

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2019 15:53

    tužka, papír, 1972, 22,5 x 31,5 cm, sign. PN Bělocvětov 72, Antikvariát Ostrovní, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Muž v brýlích

    Položka č.: 239244

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:01

    tuš, papír, 1974, 44 x 31 cm, sign. PD Bělocvětov 74, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Položka č.: 238045

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:02

    tužka, papír, 38 x 26 cm, sign. LD Bělocvětov, rám, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Chlapeček

    Položka č.: 198989

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:02

    tužka, papír, 44,7 x 35 cm, sign. PN Bělocvětov, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Kázání

    Položka č.: 215707

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:01

    tuš, papír, 21,1 x 15 cm, sign. LD , Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ležící

    Položka č.: 235183

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2019 18:09

    tužka, papír, 42 x 29,9 cm, sign. LD Bělocvětov, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akt mladé ženy

    Položka č.: 204207

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2019 15:15

    tuš, papír, 29,6 x 21 cm, sign. PD Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    Položka č.: 195915

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 13:30

    tuš, papír, 29,6 x 21 cm, na několika místech zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Rozhovor

    Položka č.: 196091

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2018 13:35

    tuš, papír, 20,8 x 29,8 cm, sign. LN Bělocvětov, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hrad Bezděz

    Položka č.: 210664

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2018 13:25

    akvarel, běloba, tužka, papír, 1973, 31,2 x 45,1 cm, sign. LN Bělocvětov 73, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)