Jana Reinerová
Jana Reinerová
Zeď
Položka č.: 280830Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:14
litografie, sign. PD Jana Reinerová, pasparta, č. 77/100, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jana Reinerová
Radniční schody
Položka č.: 275077Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2024 19:44
olej, plátno, 17,2 x 23,2 cm, sign. PD Reinerová, rám, zezadu na rámu razítko: Jana Reinerová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)
Jana Reinerová
Dvorky Malé Strany (Sudek)
Položka č.: 275080Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2023 18:36
akryl, plátno, 18 x 24 cm, sign. PD Reinerová, rám, na zadní straně popsáno autorkou a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Jana Reinerová
Wagnerova vila
Položka č.: 266446Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:36
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Jana Reinerová
Betlém
Položka č.: 261948Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 18:36
litografie, 27,5, x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při pravém okraji mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Jana Reinerová
Praha - Zámecké schody
Položka č.: 244464Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 18:53
litografie, 7,8 x 9,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, 100/190, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Jana Reinerová
Ulice
Položka č.: 259270Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 18:50
litografie, 7,3 x 12,6 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jana Reinerová
Střešovice pod sněhem
Položka č.: 261569Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2022 18:46
akryl, plátno, 20 x 20 cm, sign. PD Reinerová, rám, na zadní straně popsáno autorkou a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Jana Reinerová
Cesta
Položka č.: 253967Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 14:58
litografie, 9 x 12,3 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 23/70, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)