Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Noční předměstí

    Položka č.: 240890

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2019 18:49

    litografie, 17 x 28,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, 35/55, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Komíny

    Položka č.: 240885

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2019 18:48

    litografie, 13,2 x 18,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, 39/40, Praha, při pravém okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová

    Dvorek u vltavy

    Položka č.: 240887

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2019 18:46

    litografie, 14,6 x 17,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, 140/160, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Na Novém Světe

    Položka č.: 240020

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2019 19:14

    kombinovaná technika, plátno, 29 x 28 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Jana Reinerová

    Paris

    Položka č.: 240068

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 20:44

    litografie, 11 x 15 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Zimní zámecké schody

    Položka č.: 231694

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 19:34

    litografie, 8 x 10 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 103/180, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Pod Baráčnickou rychtou

    Položka č.: 182473

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 15:44

    litografie, 11 x 14 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 57/80, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jana Reinerová

    U hřbitova

    Položka č.: 228784

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 23:26

    litografie, 34,5 x 43,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 32/46, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Hrázděný dům

    Položka č.: 231516

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:49

    litografie, 27,5 x 32 cm, sign. PD jana Reinerová, pasparta, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Zimní motiv

    Položka č.: 233556

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:48

    litografie, 27,2 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Na slunci

    Položka č.: 233557

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:47

    litografie, 28,3 x 35,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při levém okraji mírně zašpiněný a pokrčený papír, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Třeboň

    Položka č.: 191903

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2019 14:50

    litografie, 12,5 x 16,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 20/60, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová

    U židovského hřbitova

    Položka č.: 232968

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 22:20

    litografie, 19,7 x 28 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 43/56, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jana Reinerová

    Noční Praha

    Položka č.: 191173

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 16:14

    litografie, 12,5 x 10 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 33/40, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jana Reinerová

    Německo

    Položka č.: 191086

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 15:36

    litografie, 10 x 8 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 56/65, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Vlašská ulice

    Položka č.: 182158

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 14:06

    litografie, 32,5 x 37,7 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 19/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jana Reinerová

    Osvětlené pražské výlohy

    Položka č.: 230704

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:00

    olej, plátno, 90. léta, 17 x 11 cm, sign. PD Jana Reinerová, rám, vzadu popsáno autorkou, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jana Reinerová

    Strahovská brána

    Položka č.: 191174

    Vyvolávací cena: 420 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2019 18:10

    litografie, 7 x 9 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 140/150, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 520 CZK (21 €)

  • Jana Reinerová

    U Sv. Matěje

    Položka č.: 191158

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 18:00

    litografie, 9 x 7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 7/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Maják

    Položka č.: 182202

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 16:28

    litografie, 38,1 x 29,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 6/33, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jana Reinerová

    Schody na Kampu

    Položka č.: 185664

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 16:40

    litografie, 12,3 x 17,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Štíty

    Položka č.: 124013

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 21:55

    litografie, 9,5 x 7,3 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Strahovská brána

    Položka č.: 124011

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 21:45

    litografie, 6,7 x 8,6 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)