Karel Oberthor

  • Karel Oberthor

    Zátiší se skleněnou vázou a květinami

    Položka č.: 227680

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:20

    monotyp, 45,5 x 36,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Na pastvě

    Položka č.: 207669

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2019 14:13

    litografie, 1944, 25,4 x 39,7 cm, sign. PD K. Oberthor 1944, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Oberthor

    Latina

    Položka č.: 229128

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 20:40

    litografie, 1980, 13,2 x 18,3 cm, sign. DU K.Oberthor 80, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Sova

    Položka č.: 227334

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:36

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Oberthor

    V sluneční zahradě

    Položka č.: 234619

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 19:16

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Večer u jezera

    Položka č.: 232589

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 21:40

    litografie, 44,8 x 33,2 cm, DU značeno razítkem KO, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Karel Oberthor

    Masopustní maškary

    Položka č.: 234176

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2019 18:10

    litografie, 1990, 54,5 x 43,5 cm, sign. PD K. Oberthor 90, pasparta, 21/30, na zadní straně štítek s popisem, pasparta mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Karel Oberthor

    V modré zahradě

    Položka č.: 227357

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2019 15:28

    litografie, 1966, 39,5 x 67 cm, sign. DU K. Oberthor 66, rám, na zadní straně štítek autora s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Karel Oberthor

    Pastýř

    Položka č.: 227356

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 16:00

    monotyp, 1964, 44,5 x 20 cm, sign. DU K. Oberthor 64, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Helfenburg

    Položka č.: 230648

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:04

    litografie, 1977, 21,5 x 46 cm, sign. DU K. Oberthor , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Don Quijot

    Položka č.: 230136

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 17:41

    pastelky, tužka, papír, 1964, 17,5 x 9,5 cm, sign. DU K. Oberthor 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Oberthor

    Položka č.: 230135

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 17:40

    pastel, karton, 1962, 99,5 x 70 cm, sign. PD K. Oberthor 62, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s uzenáči

    Položka č.: 198375

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 15:30

    lavírovaná grafika, 1956, 30 x 43,8 cm, sign. PD K. Oberthor 56, 27/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Vesnice pod sněhem

    Položka č.: 221669

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 15:55

    akvarel, tuš, papír, 1962, 34 x 62 cm, sign. PD K. Oberthor 62, při horním okraji natržený papír (cca 2 cm), Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Skřítek smrďucha nejapný

    Položka č.: 201965

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 15:50

    tužka, fix, propiska, papír, 1969, 21,9 x 13 cm, sign. LD K. Oberthor 69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Smutný harlekýn

    Položka č.: 219167

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 15:45

    olej, sololit, 80 x 50,3 cm, monogr. PD K. O., na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Karel Oberthor

    Don Quijote

    Položka č.: 137197

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 16:10

    litografie, 1969, 18,6 x 10,2 cm, sign. DU K. Oberthor 69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor

    Kmen

    Položka č.: 137200

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 16:00

    lept, 1952, 15 x 10,5 cm, sign. PD K. Oberthor 52, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Lilie

    Položka č.: 139109

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 15:50

    litografie, 1972, 13,8 x 7,7 cm, sign. DU K. Oberthor 72, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Oberthor

    Don Quijote

    Položka č.: 139113

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 15:45

    litografie, 1970, 10,3 x 7,3 cm, sign. DU K. Oberthor 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Oberthor

    Don Quijote a Sancho Panza

    Položka č.: 137196

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2014 19:58

    litografie, 1968, 9,8 x 18,5 cm, sign. DU K. Oberthor 68, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu