Eva Natus - Šalamounová
(1934-2014)
Dítě
Položka č.: 279003Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2023 14:46
litografie, 1993, 11 x 14,6 cm, sign. PD Eva Natus - Šalamounová 1993, č. 19100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)