Eva Natus - Šalamounová
(1934-2014)
Lev
Položka č.: 281207Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 15:22
litografie, 1985, 19,5 x 12,8 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1985, č. 38/40, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Eva Natus - Šalamounová
(1934-2014)
Bitva
Položka č.: 279004Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 15:20
litografie, 1989, 19 x 13,2 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1989, č. 17/40, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Eva Natus - Šalamounová
(1934-2014)
Dítě
Položka č.: 279003Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2023 14:46
litografie, 1993, 11 x 14,6 cm, sign. PD Eva Natus - Šalamounová 1993, č. 19100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)