Václav Junek

(1913-1976)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knihám Františka Běhounka

    Položka č.: 224633

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:50

    56x kresba, cca 30 x 21 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: ID5010 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Egypt (předloha k leporelu Lodě a moře)

    Položka č.: 220575

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:08

    tuš, akvarel, papír, 16,5 x 47,5 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 83, nalepeno na kartonu, místy proříznutý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5781 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Řecko (předloha k leporelu Lodě a moře)

    Položka č.: 220574

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:06

    tuš, akvarel, papír, 16,5 x 47,5 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 84, nalepeno na kartonu, místy proříznutý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Vikingové (předloha k leporelu Lodě a moře)

    Položka č.: 220573

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:04

    tuš, akvarel, papír, 16,5 x 47,5 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 85, nalepeno na kartonu, místy proříznutý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Muži v kabátech u auta

    Položka č.: 220578

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2018 00:00

    kvaš, papír, 30 x 21,4 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 65 a poznámky autora k tisku, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID1471 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Dana

    Položka č.: 220566

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2018 19:06

    litografie, 1973, 45,3 x 23,5 cm, sign. PD V. Junek 73, č. 43/200, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 73, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID802 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Tři housata s pampeliškami

    Položka č.: 220560

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2018 21:06

    tempera, papír, 35 x 50 cm, PD monogr. V. J., vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 77, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID605 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Dva ježci s jablíčky

    Položka č.: 220561

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2018 21:04

    tempera, papír, 35 x 50 cm, sign. DU V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 78, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Veverka a dvě myšky

    Položka č.: 220562

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2018 21:02

    tempera, papír, 35 x 50 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 79, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Papoušci

    Položka č.: 220565

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2018 21:00

    litografie, 1971, 28,5 x 39 cm, sign. PD V. Junek 71, č. 34/150, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 95, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID291 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke J. Felix: Návštěva u zvířátek, Nezdařený útěk(čtyři opice)

    Položka č.: 220596

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2018 20:50

    uhel, akvarel, papír, 17,3 x 25 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 26, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke J. Felix: Návštěva u zvířátek, Podivný pták (obr. 33, str. 37)

    Položka č.: 220597

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2018 20:48

    uhel, akvarel, papír, 35,2 x 25 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 27, přeložený, při okrajích lehce zašpiněný papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke J. Felix: Návštěva u zvířátek, Čáp a husa berneška (obr. 9, str. 10)

    Položka č.: 220598

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2018 20:46

    uhel, akvarel, papír, 35,2 x 25 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 28, přeložený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)