Adolf Born

(1930-2016)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Žena a mořští muži

    Položka č.: 241076

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:04

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Překvapení

    Položka č.: 241077

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:03

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Příroda

    Položka č.: 241078

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:02

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Na lyžích

    Položka č.: 240867

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2019 18:36

    litografie, 2005, 20,1 x 10,5 cm, sign. PD Aborn, PF 2006, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Cyprus

    Položka č.: 238048

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:07

    serigrafie, 1986, 17,9 x 10,4 cm, sign. LD, PF 1987, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Istanbul

    Položka č.: 238049

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:06

    litografie, 1983, 10,5 x 14,7 cm, sign. LD, PF 1984, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Mořští živočichové

    Položka č.: 238050

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:05

    ofset, 2009, 10 x 42 cm, sign. na zadní straně, PF 2010, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Po hostině

    Položka č.: 238051

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:04

    serigrafie, 1972, 21 x 30 cm, sign. PD, PF 1973, pokrčný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Podivný cirkus

    Položka č.: 238052

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:03

    ofset, 2008, 13,7 x 9,4 cm, sign. na zadní straně, PF 2007, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Pozvánka na výstavu

    Položka č.: 226870

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:03

    serigrafie, 1975, 10,5 x 40,6 cm, značeno PU AB, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2014

    Položka č.: 236270

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2019 16:34

    litografie, 2014, 21 x 10,5 cm, sign. DU A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 1976

    Položka č.: 237303

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2019 18:04

    serigrafie, 19,8 x 19,8 cm, monogramováno PD AB, na zadní straně razítko Adolf BORN - serigrafie, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Adam a Eva

    Položka č.: 230053

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:19

    litografie, 21,4 x 14,9 cm, sign. DU ABorn, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)