Vojtěch Sedláček

(1892-1973)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Cikáni na vsi

    Položka č.: 233098

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2019 20:22

    litografie, 1967, 38 x 58 cm, sign. PD VojtSedláček 67, rám, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Muž vedoucí koně

    Položka č.: 231378

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2019 16:25

    litografie, 34 x 41,9 cm, sign. PD Voj. Sedláček, mírně pokrčený a zašpiněný papír papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Oráč

    Položka č.: 230716

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 17:12

    litografie, 21,5 x 17,5 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu