Vojtěch Sedláček

(1892-1973)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Holka na trávě

    Položka č.: 242614

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:23

    litografie, 11 x 10,1 cm, sign. PD V. Sedláček 65, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasačka krav

    Položka č.: 229870

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2020 18:23

    litografie, 35 x 40 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Podzim na poli

    Položka č.: 230715

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 20:06

    litografie, 29 x 44,5 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Česáč

    Položka č.: 229106

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 19:40

    kolorovaná litografie, 34 x 49 cm, rám, lehce pokrčený, zašpiněný papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pes

    Položka č.: 237254

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 17:18

    tuš, papír, 31 x 45 cm, sign. LD VojtS, při okrajích pokrčený, potrhaný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Cikáni na vsi

    Položka č.: 233098

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2019 20:22

    litografie, 1967, 38 x 58 cm, sign. PD VojtSedláček 67, rám, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Muž vedoucí koně

    Položka č.: 231378

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2019 16:25

    litografie, 34 x 41,9 cm, sign. PD Voj. Sedláček, mírně pokrčený a zašpiněný papír papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Oráč

    Položka č.: 230716

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 17:12

    litografie, 21,5 x 17,5 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu