Oldřich Kulhánek

(1940-2013)

SEZNAM AUTORŮ

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Alegorie

    Položka č.: 243515

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:40

    litografie, 1985, 10,5 x 7,3 cm, sign. PD O. Kulhánek 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Archivum armorum

    Položka č.: 241733

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:23

    lept, 1985, 13 x 8,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 85, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Bacchus

    Položka č.: 241556

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 15:46

    lept, 20,6 x 12,7 cm, sign. DU Vladimír Kulhánek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Pocta Claudiu Monteverdimu

    Položka č.: 241146

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:37

    lept, kom. technika, 1972, 43,3 x 28,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1972, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    The Fall

    Položka č.: 241965

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 01. 2020 18:22

    bibliofilie s 5 původními lepty, 2011, 33 x 24, 2 cm, vše sign. DU Oldřich Kulhánek 2011, rám, 49/80, vydala Daruma Praha 2011, autorem básní je Christos Giannakos (text v řečtině a v angličtině). Cyklus Metamorfózy (česky), ilustrace k řeckým básním The Fall. Příběh pojednává o nekonečných proměnác…

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Postava muže

    Položka č.: 237296

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2019 18:14

    kamenorytina, 16,5 x 10,5 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Hlava

    Položka č.: 237297

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2019 18:13

    kamenorytina, 6 x 7 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Obézní symetrie

    Položka č.: 233835

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2019 18:35

    litografie, 2003, 57 x 73,5 cm, PN datováno 15/10/03, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Dvanáct variací na faustovské téma

    Položka č.: 232804

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2019 15:10

    tisk, 30 x 21 cm, podpis výtvarníka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Hommage Jaroslav Seifert

    Položka č.: 232996

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 16:21

    lept, 1981, 28 x 20 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1981, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Plakát k výstavě

    Položka č.: 199474

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2019 12:10

    ofset, 42 x 60 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Ex libris MUDr. Ivan Kraus

    Položka č.: 232690

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 22:22

    litografie, 9,5 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, č. 44/60, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Podzim

    Položka č.: 171390

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2014 20:00

    lept, 1983, 19,8 x 14 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 83, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

Facebook