Karel Beneš

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Karel Beneš

    Položka č.: 224804

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:33

    litografie, 1978, 27,2 x 25,8 cm, sign. DU KBeneš 78, č. 22/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Pomník Jana Husa

    Položka č.: 215709

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:01

    litografie, 1989, 14,1 x 12,1 cm, sign. DU Kbeneš 89, 138/200, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Beneš

    Dívka s růží

    Položka č.: 226868

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:10

    litografie, 1977, 15,8 x 13,5 cm, sign. DU K Beneš 77, 92/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Hudba

    Položka č.: 206301

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:01

    litografie, 1985, 17,4 x 13,1 cm, sign. DU Beneš 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Beneš

    Obchodník

    Položka č.: 224737

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 22:14

    litografie, 1995, 35 x 28,5 cm, sign. DU KBeneš 95, rám, č.46/70, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Beneš

    Dívka s květy ve vlasech

    Položka č.: 234175

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2019 15:13

    litografie, 1974, 19,2 x 32 cm, sign. PD Karel Beneš 74, 149/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Beneš

    Nad Prahou

    Položka č.: 137607

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 14:15

    litografie, 1990, 9,5 x 8,3 cm, sign. DU K. Beneš 90, 59/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Jízda králů

    Položka č.: 132212

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:25

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Beneš

    Galánky

    Položka č.: 132210

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:20

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Beneš

    Na ulici

    Položka č.: 131603

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 10:20

    litografie, 13 x 8,9 cm, sign. DU KBeneš, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 140 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu