Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Šumava

    Položka č.: 226412

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 15:20

    dřevoryt, 11,2 x 31 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Marnotratný syn

    Položka č.: 226409

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    suchá jehla, 23,7 x 28,4 cm, sign.PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Šterkaři

    Položka č.: 226411

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 15:19

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Kameník

    Položka č.: 226410

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 15:18

    litografie, 22 x 32,8 cm, sign. PD AMoravec, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Odpočinek

    Položka č.: 226407

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 15:16

    litografie, 21 x 29 cm, sign. PD AMoravec, č. 149/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Alois Moravec

    Mlýn

    Položka č.: 226406

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 15:15

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alois Moravec

    Máchův kraj - návrh na Ex Libris Václav Šmejkal

    Položka č.: 220270

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2019 14:56

    tužka, tuš, papír, 30 x 21 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Dívka s podnesem

    Položka č.: 220269

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2019 14:55

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Dívka sedící pod stromem

    Položka č.: 137772

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:52

    litografie, akvarel, papír, 1970, 13 x 18 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Muzikanti

    Položka č.: 231430

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:51

    litografie, akvarel, 1984, 16 x 22 cm, sign. DU A. Moravec, pasparta, pf 1985, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Na saních

    Položka č.: 231431

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:50

    litografie, akvarel, 16 x 23 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    S basou

    Položka č.: 231432

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:49

    litografie, akvarel, 16,5 x 23 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Muzikanti II.

    Položka č.: 231433

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:48

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Rybáři

    Položka č.: 231437

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:47

    litografie, akvarel, 1971, 14 x 22 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, pf 1972, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Rybáři II.

    Položka č.: 231438

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:46

    litografie, akvarel, 1972, 16 x 23 cm, sign. DU A. Moravec, pasparta, pf 1973, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Na dvoře

    Položka č.: 207933

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2019 15:30

    dřevoryt, 18,8 x 14,2 cm, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Rábí

    Položka č.: 235093

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:18

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Čarodějný mlýn v Kolovči na Šumavě

    Položka č.: 206352

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:41

    litografie, akvarel, 25 x 16,5 cm, sign. PD A Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Moravec

    Česání plodů

    Položka č.: 217000

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2019 17:30

    lept, 12 x 16,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Pro štěstí

    Položka č.: 222134

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2019 19:33

    litografie, 1945, 10,8 x 17,4 cm, sign. PD AMoravec, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Ve Lhotě pod Kůstrým na Šumavě

    Položka č.: 231440

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 15:00

    akvarel, tužka, papír, 1972, 19,5 x 28,5 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských v…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Kašperské hory

    Položka č.: 231442

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 14:53

    akvarel, tužka, papír, 1963, 19,5 x 28,5 cm, sign. PD A. Moravec 63, pasparta, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeskýc…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Alois Moravec

    Dívka u vody

    Položka č.: 230583

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2019 18:20

    suchá jehla, 18,8 x 23 cm, sign. PD AMoravec, rám, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Dívka s šátkem

    Položka č.: 179219

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 15:10

    litografie, 17 x 13 cm, sign. PD A Moravec, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Dudák

    Položka č.: 222132

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:50

    litografie, 21,5 x 15,8 cm, sign. PD AMoravec, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)