Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Dudák

    Položka č.: 222132

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:50

    litografie, 21,5 x 15,8 cm, sign. PD AMoravec, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4977 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Na loďce

    Položka č.: 200039

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2018 14:35

    kolorovaná litografie, 15,5 x 23 cm, sign. PD AMoravec, pasparta, PF 1971, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1471 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Žně

    Položka č.: 200023

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2018 14:30

    dřevoryt, 17 x 12,5 cm, sign. PD AMoravec, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Tři králové (PF 1970)

    Položka č.: 226882

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2018 19:05

    litografie, 1969, 15,3 x 25,5 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Vůz (PF 1964)

    Položka č.: 226884

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2018 18:55

    linoryt, 1963, 13,8 x 19,7 cm, sign. PD A. Moravec, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Na dvoře sl. Ullrychové

    Položka č.: 212826

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2018 19:50

    dřevoryt, 1919, 18,5 x 13,8 cm, sign. PD AMoravec 1919, LD popsáno autorem, lehce zažloutlý, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západ…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6660 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Dívka se psem, ex libris F.E.Pěta

    Položka č.: 224057

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2018 20:38

    linoryt, 9,5 x 14 cm, vzadu popsáno Moravec, lehce zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5488 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Odpočinek

    Položka č.: 131163

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2018 14:05

    dřevoryt, 1974, 7,3 x 17 cm, Pozvánka na večer k sedmdesatýmpatým narozeninám Aloise Moravce, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarní…

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Alois Moravec

    Na dvorku

    Položka č.: 218080

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 03. 2018 15:15

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID172 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Pradleny

    Položka č.: 184362

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2018 16:15

    litografie, akvarel, 1962, 15,9 x 21,5 cm, sign. LD AMoravec, PF 1963, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6338 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    U moře

    Položka č.: 184363

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2018 16:10

    litografie, akvarel, 1964, 17 x 22,5 cm, sign. DU AMoravec, PF 1965, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Cesta z pole

    Položka č.: 207600

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2018 20:32

    akvarel, papír, 1945, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD AMoravec 45, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských …

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID6123 Historie příhozu