Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Čarodějný mlýn v Kolovči na Šumavě

    Položka č.: 206352

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:41

    litografie, akvarel, 25 x 16,5 cm, sign. PD A Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Moravec

    Česání plodů

    Položka č.: 217000

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2019 17:30

    lept, 12 x 16,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Pro štěstí

    Položka č.: 222134

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2019 19:33

    litografie, 1945, 10,8 x 17,4 cm, sign. PD AMoravec, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Ve Lhotě pod Kůstrým na Šumavě

    Položka č.: 231440

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 15:00

    akvarel, tužka, papír, 1972, 19,5 x 28,5 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských v…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Kašperské hory

    Položka č.: 231442

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 14:53

    akvarel, tužka, papír, 1963, 19,5 x 28,5 cm, sign. PD A. Moravec 63, pasparta, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeskýc…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Alois Moravec

    Dívka u vody

    Položka č.: 230583

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2019 18:20

    suchá jehla, 18,8 x 23 cm, sign. PD AMoravec, rám, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Dívka s šátkem

    Položka č.: 179219

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 15:10

    litografie, 17 x 13 cm, sign. PD A Moravec, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Dudák

    Položka č.: 222132

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:50

    litografie, 21,5 x 15,8 cm, sign. PD AMoravec, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)