Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Cestou ze sklípku

    Položka č.: 212785

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 22:50

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Práce na poli

    Položka č.: 237253

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2020 14:32

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Babička

    Položka č.: 241029

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 03. 2020 21:32

    lept, 1975, 3 x 4,2 cm, sign. DU A. Moravec 75, pasparta, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Schovanka

    Položka č.: 242611

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:15

    litografie, 9 x 12,1 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Moravec

    Přívoz v Roudné - Lužice

    Položka č.: 229012

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2020 14:45

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Šindelová v Krušných horách

    Položka č.: 231441

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:04

    akvarel, fix, tužka, papír, 1982, 19 x 28,5 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, na zadní straně věnování autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Zápa…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    U sv. Jana ve Veliši

    Položka č.: 231446

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:03

    suchá jehla, 1948, 11 x 15,5 cm, sign. PD AMoravec 48, pasparta, 6/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Hudebníci

    Položka č.: 179177

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2019 10:23

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Položka č.: 198366

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:27

    lept, 19,2 x 24 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Ženy na poli

    Položka č.: 211122

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:26

    linoryt, 25 x 33 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Přívoz

    Položka č.: 229882

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:25

    suchá jehla, 1945 - 50, 24,6 x 32 cm, sign. PD A. Moravec, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    V podhradí

    Položka č.: 240832

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:24

    suchá jehla, 32,5 x 24,2 cm, sign. PD A Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Mezi vodami

    Položka č.: 214114

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2019 14:36

    lept, 1959, 13 x 8,7 cm, sign. PD AMoravec 59, pasparta, č. 67/100, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzn…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Odpočinek

    Položka č.: 231434

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:49

    litografie, akvarel, 1981, 16 x 23 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, pf 1982, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Muzikanti III.

    Položka č.: 231435

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:48

    litografie, akvarel, 1973, 15 x 22 cm, sign. DU A. Moravec, pasparta, pf 1974, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Muzikanti IV.

    Položka č.: 231436

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:47

    dřevoryt, akvarel, 1966, 15 x 23 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, pf 1967, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Strakonický dudák

    Položka č.: 231439

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:46

    litografie, akvarel, 28 x 19 cm, sign. na zadní straně Alois Moravec, pasparta, na zadní straně věnování autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Záp…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    U cihelny

    Položka č.: 231443

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:44

    litografie, akvarel, 1943, 21 x 33 cm, sign. PD AMoravec, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Marnotratný syn

    Položka č.: 226409

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 15:20

    suchá jehla, 23,7 x 28,4 cm, sign.PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Dívka sedící pod stromem

    Položka č.: 137772

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:52

    litografie, akvarel, papír, 1970, 13 x 18 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Muzikanti

    Položka č.: 231430

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:51

    litografie, akvarel, 1984, 16 x 22 cm, sign. DU A. Moravec, pasparta, pf 1985, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Na saních

    Položka č.: 231431

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:50

    litografie, akvarel, 16 x 23 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    S basou

    Položka č.: 231432

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:49

    litografie, akvarel, 16,5 x 23 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Muzikanti II.

    Položka č.: 231433

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:48

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Rybáři

    Položka č.: 231437

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:47

    litografie, akvarel, 1971, 14 x 22 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, pf 1972, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Rybáři II.

    Položka č.: 231438

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:46

    litografie, akvarel, 1972, 16 x 23 cm, sign. DU A. Moravec, pasparta, pf 1973, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Na dvoře

    Položka č.: 207933

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2019 15:30

    dřevoryt, 18,8 x 14,2 cm, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Rábí

    Položka č.: 235093

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:18

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Čarodějný mlýn v Kolovči na Šumavě

    Položka č.: 206352

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:41

    litografie, akvarel, 25 x 16,5 cm, sign. PD A Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Moravec

    Česání plodů

    Položka č.: 217000

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2019 17:30

    lept, 12 x 16,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)