• Josef Liesler

    Západ slunce

    Položka č.: 214771

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:09

    litografie, 1977, 14,5 x 14,5 cm, sign. PD Liesler 77, pasparta, č. 173/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Josef Liesler

    Postava na lodi

    Položka č.: 244793

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2020 15:38

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Při západu slunce

    Položka č.: 204991

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:26

    litografie, 1984, 19 x 24,3 cm, sign. PD Liesler 84, 109/170, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Dobrou noc, domove!

    Položka č.: 244450

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 04. 2020 18:37

    litografie, 1980, 48,8 x 29,8 cm, sign. PD Liesler 80, 42/130, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Josef Liesler

    Na mostě

    Položka č.: 243298

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 15:59

    suchá jehla, 1948, 12,3 x 15,7 cm, sign. PD Liesler 48, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Pokynutí

    Položka č.: 217167

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 22:56

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu