• Josef Liesler

    Západ slunce

    Položka č.: 214771

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 14:30

    litografie, 1977, 14,5 x 14,5 cm, sign. PD Liesler 77, pasparta, č. 173/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Liesler

    Lampa

    Položka č.: 250951

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 19:04

    dřevoryt, 1982, 16,5 X 9,1 cm, sign. DU Liesler 82, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Benátky

    Položka č.: 254586

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2021 14:30

    litografie, 1961, 10 x 14 cm, sign. LD Liesler 61, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Liesler

    Ex libris D. F. L. Heidenreichovi

    Položka č.: 210947

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2021 18:10

    litografie, 1976, 13,8 x 7 cm, sign. PN Liesler 76, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    V hlubinách moře

    Položka č.: 250955

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2021 19:48

    dřevoryt, 1982, 16,5 x 9 cm, sign. DU Liesler 82, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Tvář hudby

    Položka č.: 242988

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 22:38

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Liesler

    Děti

    Položka č.: 212846

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2021 18:34

    litografie, 21,4 x 16 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Anděl

    Položka č.: 212847

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2021 18:33

    litografie, 21 x 15,5 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Josef Liesler

    Mikoláš Aleš

    Položka č.: 250820

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 14:06

    lept, 10,7 x 8 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Ryba

    Položka č.: 208424

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 01. 2021 18:34

    dřevoryt, 1972, 9 x 17,8 cm, sign. PD Liesler 72, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    U okna

    Položka č.: 250946

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2020 22:20

    litografie, 1975, 20 x 14,6 cm, sign. DU Liesler, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Liesler

    Berle

    Položka č.: 250945

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2020 22:18

    litografie, 20,8 x 15,8 cm, značeno. PD Liesler, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Chyméra

    Položka č.: 250957

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 22:42

    dřevoryt, 15 x 11 cm, sign. DU Liesler, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Kozel

    Položka č.: 250953

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 22:34

    litografie, 1965, 9 x 5,7 cm, sign. DU LIesler 65, Ex Libris Ruda Klinkovský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Červené stvoření

    Položka č.: 250952

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 22:32

    litografie, 1965, 3,2 x 4,5 cm, sign. DU LIesler 65, Ex Libris Helmer Fogedgard, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Oko

    Položka č.: 250950

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 22:28

    litografie, 1979, 10,6 x 29 cm, sign. DU Liesler; PD značeno Liesler 79, papír dva krát přeložen, pozvánka k zahájení výstavy Josef Liesler zasloužilý umělec, výběr z díla, pravý okraj papíru nepatrně pokrčen, ve spodní části 0,5cm natržen; v levo dole papír lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žá…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Vejce

    Položka č.: 250948

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 22:24

    litografie, 1977, 19,2 x 8,5 cm, sign. DU Liesler 77, HU zezadu na papíru P.F. 1978 Lieslerovi, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 249973

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:57

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Liesler

    Miroslav Horníček

    Položka č.: 249634

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2020 20:38

    litografie, 1979, 8,1 x 13,5 cm, značeno PD Liesler 79, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Liesler

    Žena s býkem

    Položka č.: 249631

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2020 20:32

    litografie, 1979, 17,3 x 8,6 cm, sign. DU Liesler 79, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Josef Liesler

    Pohled

    Položka č.: 249629

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2020 20:28

    litografie, 1968, 9,8 x 12,5 cm, sign. LD Liesler 68, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Liesler

    Hlavy

    Položka č.: 249628

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2020 20:26

    litografie, 1965, 12 x 8,5 cm, sign. DU Liesler 65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 520 CZK (21 €)

  • Josef Liesler

    Dobrý den, domove!

    Položka č.: 193115

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2020 18:18

    litografie, 1980, 54,5 x 43,2 cm, sign. PD Liesler 80, 128/130, na zadní straně popsáno, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

  • Josef Liesler

    Exlibris J. Souverein

    Položka č.: 245502

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2020 15:08

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Exlibris Emanuel Křenek

    Položka č.: 245501

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2020 15:07

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Postava na lodi

    Položka č.: 244793

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2020 15:38

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Při západu slunce

    Položka č.: 204991

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:26

    litografie, 1984, 19 x 24,3 cm, sign. PD Liesler 84, 109/170, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Dobrou noc, domove!

    Položka č.: 244450

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 04. 2020 18:37

    litografie, 1980, 48,8 x 29,8 cm, sign. PD Liesler 80, 42/130, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Liesler

    Na mostě

    Položka č.: 243298

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 15:59

    suchá jehla, 1948, 12,3 x 15,7 cm, sign. PD Liesler 48, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Pokynutí

    Položka č.: 217167

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 22:56

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu