Ctirad Stehlík

(1938-2003)

studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU; malíř, grafik; zpočátku se věnoval krajinomalbě (Sedlčansko a Milevsko), později převládla grafika (barevná litografie); dalším tématem tvorby byla zátiší vytvářená z předmětů denního života nebo figur; koláže sestavované z vlastních prací (litografií) navazovaly na tvorbu F. Tichého; vytvářel poetické grafické listy fantaskních krajin a drobnou grafiku; zabýval se pracemi pro architekturu; zastoupen ve sbírkách NG v Praze, AJG v Hluboké nad Vltavou, Ermitáži v Petrohradu, MG v Brně, GVU v Ostravě a jinde (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2005, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2005)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Zátiší s modrým hmoždířem

    Položka č.: 223806

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 06. 2018 12:55

    litografie, 32 x 26,8 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, č. 56/89, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6406 Historie příhozu

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Velikonoční zátiší

    Položka č.: 208762

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2018 21:21

    litografie, 32 x 26,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, č. 52/77, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID6070 Historie příhozu

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Zátiší s kameny

    Položka č.: 217979

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2018 13:35

    litografie, 29 x 23 cm, sign. DU Ctirad Stehlík , rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Balvany na mořském břehu

    Položka č.: 220168

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2018 12:42

    litografie, 72,8 x 56,3 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID3605 Historie příhozu

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Kamenná krajina s achátem

    Položka č.: 188040

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2018 10:10

    litografie, 1981, 33,5 x 24 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 81, rám, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Zátiší s prkénkem

    Položka č.: 206130

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2018 20:18

    litografie, 1981, 9,8 x 8 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 81, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID515 Historie příhozu