Ctirad Stehlík

(1938-2003)

studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU; malíř, grafik; zpočátku se věnoval krajinomalbě (Sedlčansko a Milevsko), později převládla grafika (barevná litografie); dalším tématem tvorby byla zátiší vytvářená z předmětů denního života nebo figur; koláže sestavované z vlastních prací (litografií) navazovaly na tvorbu F. Tichého; vytvářel poetické grafické listy fantaskních krajin a drobnou grafiku; zabýval se pracemi pro architekturu; zastoupen ve sbírkách NG v Praze, AJG v Hluboké nad Vltavou, Ermitáži v Petrohradu, MG v Brně, GVU v Ostravě a jinde (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2005, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2005)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Ex libris Tomáš Svoboda

    Položka č.: 230734

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 17:30

    litografie, 13 x 9 cm, sign. DU Tomáš Svoboda, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5655 Historie příhozu

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Choroš

    Položka č.: 217805

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 17:20

    litografie, 1983, 21,8 x 15 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 83, 30/200, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Kamenná krajina s achátem

    Položka č.: 188040

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2018 10:10

    litografie, 1981, 33,5 x 24 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 81, rám, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID6406 Historie příhozu