Jiří Švengsbír

(1921-1983)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Rybář na loďce (P.F. 1960 Fillart Club)

    Položka č.: 232670

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:04

    ocelorytina, 9,5 x 14,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Lampa smrti

    Položka č.: 220351

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2019 13:10

    litografie, 1977, 30,5 x 22,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír 77, č. 9/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Na koni (Ex libris JAŠ)

    Položka č.: 222098

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 22:38

    ocelorytina, 2,5 x 8 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praha s aligátorem (Ex libris Ant.Grimm)

    Položka č.: 222087

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 19:12

    ocelorytina, 3,5 x 5 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga

    Položka č.: 122203

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 11:15

    ocelorytina, 8,9 x 16 cm, značeno DU v desce Švengsbír, provenience: Antikvariát Dlážděná, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu