Jaroslav Kaiser

(1919-2007)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Položka č.: 224267

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 23:16

    litografie, 1964, 15,7 x 10,7 cm, sign. PD JKaiser, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Konverzace

    Položka č.: 242596

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:07

    litografie, 9 x 12,4 cm, sign. PD J. Kaiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    V žlutém kruhu

    Položka č.: 237548

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2020 21:38

    serigrafie, 11,2 x 8,7 cm, sign. PD J. Kaiser, č. 148/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Skřítek rostlin

    Položka č.: 215735

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:17

    serigrafie, 12,5 x 12,5 cm, sign. DU J Kaiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Ženský akt s lasturou

    Položka č.: 220360

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2019 15:40

    litografie, 17,4 x 11,6 cm, sign. DU JKaiser, č. 6/170, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Meloun

    Položka č.: 220524

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 17:08

    linoryt, 28 x 35,5 cm, sign. JKAiser, autorský tisk, země původu Čína , zažloutlý papír, utržený pravý horní roh , antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Dívka růže

    Položka č.: 237741

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:44

    serigrafie, 16 x 11,3 cm, sign. PD JKaiser, 129/140, , žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 220361

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2019 13:30

    litografie, 13,2 x 10,2 cm, sign. PD JKaiser, č. 63/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Položka č.: 179398

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 13:20

    litografie, 10,6 x 7,9 cm, sign. DU J. Kaiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)