Zátiší s citronem a okurkou

    Položka č.: 267284

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 21:00

    olej, plátno, 44 x 44 cm, sign. PD , rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

    Orange Pekoe

    Položka č.: 235136

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:27

    litografie, 26,6 x 54 cm, sign. PD Milan Pech(?), v pravém dolním rohumimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    U řeky

    Položka č.: 264739

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:35

    lept, 1965, 21,5 x 29,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)