• Jan Mikulka

    Opilci

    Položka č.: 208088

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:46

    tužka, papír, 29,7 x 20,8 cm, sign. PD Mikulka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Mikulka

    Bujaří opilci

    Položka č.: 208085

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:44

    litografie, 1967, 25,6 x 17,6 cm, sign. PD Jan Mikulka 67, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Karlovy vary - tržiště

    Položka č.: 208084

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:40

    litografie, 22 x 35 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Pavel Lisý

    Slunečnice

    Položka č.: 238061

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:38

    litografie, 1965, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD P. Lisý 65, rám, 175/190, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Les

    Položka č.: 136122

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:37

    akvarel, papír, 15,4x21,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jiří Kubíček

    Vláček

    Položka č.: 122027

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:36

    litografie, 37 x 37 cm, v dolní části mimo tisk oříznutý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeněk Krch

    Ptáče

    Položka č.: 183693

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:35

    dřevoryt, 1962, 46,2 x 27,1 cm, sign. PD Zdeněk Krch 1962, 5/2, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 260 CZK (11 €)

  • Jan Kavan

    Ex libris Zdeněk Šíma

    Položka č.: 238060

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:33

    litografie, 2005, 9,8 x 6,8 cm, sign. DU Jan Kavan MMV, 65/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hřivna

    (1905)

    Pohled na město

    Položka č.: 189238

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:25

    litografie, 22,8 x 31,3 cm, sign. PD Fr. Hřivna, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Pavel Hlavatý

    Novoroční přání

    Položka č.: 238059

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:24

    lept, 1988, 14,5 x 10,3 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kořínka na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Praha - Malá Strana

    Položka č.: 181050

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:23

    ocelorytina, 11,4 x 10 cm, sign. PD Herčík, 192/200, značeno v desce PD J. Herčík, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zrcadlení měsíce

    Položka č.: 208061

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:18

    litografie, 17 x 21,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 60/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Položka č.: 238057

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:17

    litografie, 8,6 x 8 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Číhal

    Zátiší s lahví, citronem a sklenicí

    Položka č.: 201880

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:14

    tempera, běloba, papír, 49,6 x 29,8 cm, uprostřed protržený, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Číhal

    Zátiší s vázami a štětci

    Položka č.: 201881

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:13

    tempera, papír, 49 x 39 cm, sign. PD Číhal, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bučil

    Kaplička v polích

    Položka č.: 238053

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:10

    uhel, papír, 26,5 x 20,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Bučil

    Stavení

    Položka č.: 238054

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:09

    uhel, papír, 20,7 x 26,5 cm, sign. PD Bučil, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bučil

    Stavení II.

    Položka č.: 238055

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:08

    uhel, papír, 20,7 x 26,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Cyprus

    Položka č.: 238048

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:07

    serigrafie, 1986, 17,9 x 10,4 cm, sign. LD, PF 1987, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Istanbul

    Položka č.: 238049

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:06

    litografie, 1983, 10,5 x 14,7 cm, sign. LD, PF 1984, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Mořští živočichové

    Položka č.: 238050

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:05

    ofset, 2009, 10 x 42 cm, sign. na zadní straně, PF 2010, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Po hostině

    Položka č.: 238051

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:04

    serigrafie, 1972, 21 x 30 cm, sign. PD, PF 1973, pokrčný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Podivný cirkus

    Položka č.: 238052

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:03

    ofset, 2008, 13,7 x 9,4 cm, sign. na zadní straně, PF 2007, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Položka č.: 238045

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:02

    tužka, papír, 38 x 26 cm, sign. LD Bělocvětov, rám, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Techl

    Písek

    Položka č.: 230774

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:35

    lept, mezzotinta, 17,8 x 14 cm, sign. PD J. Techl, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Maxmilian Švabinský

    U klavíru

    Položka č.: 208117

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:34

    lept, 1907, 10,7 x 9,8 cm, příloha Volných směrů 1907, uvedeno v soupisu Páleníček pod č. 40, na papíře vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakláda…

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Vladimír Maisner

    (1898-1978)

    Hejno racků

    Položka č.: 200922

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:18

    litografie, 1951, 41,9 x 39,3 cm, sign. PD Vladimír Maisner 1951, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Antonín Lamač

    Hrad Trosky v Českém Ráji

    Položka č.: 196082

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:17

    litografie, 12 x 17,2 cm, značeno DU v tisku A. Lamač, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Antonín Lamač

    Hrad Kost v Českém Ráji

    Položka č.: 196083

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:16

    litografie, 11,8 x 17,8 cm, značeno DU v tisku A. Lamač, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Kudláček

    (1928)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 183940

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:15

    lept, suchá jehla, 1948, 45,5 x 32 cm, sign. PD J. Kudláček 1948, mírně pokrčený a při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)